ADOPCIA: Dvaja najdúchovia hľadajú trvalý domov alebo dočasku

Dobrý deň,

30.06.2017 som sa ujal malého mačiatka ktoré malo vtedy asi dva mesiace. Bolo nájdené jedným malým chlapcom, ktorý si vykračoval po asfaltke pod záhradkárskou oblasťou v Lučenci s mamou, ja som išiel za nimi. Tak som ho zobral na záhradu kde je doteraz. Pred dvomi týždňami, ku Kitty pribudlo ďalšie mačiatko asi kocúrik. Bolo pred maminou záhradou a pani, ktorá išla okolo s malým psom sa ma spýtala, či to je moje. Tak som sa ho ujal.
S Kitty sa majú veľmi radi. Mačiatka spávajú spolu.
Budem musieť odcestovať, a vyriešiť to tak, aby som bol spokojný ako niekto kto ich má rád bojí sa o drobcov a chcel by ich vidieť spokojných.
Kŕmené sú pravidelne: surové mäso – hydinové srdcia, žalúdky, granule, paté, konzervy Kaufland, Lidl, kapsičky Whiskas sem tam nejaká zbytočnosť s chladničky.
Mačiatko má asi štyri mesiace váha cez dva kg.
Mačiatko asi kocúrik má asi dva mesiace váha do 1kg.
Spávajú v čistom interiéry. Sú čistučké.
Hygienické návyky ako mačiatka.
adopcia mačiatok

Myslím nebude problém s podstielkou pre toho kto by ich chcel mať len v interiéry.
Sú v režime: ráno keď vstanú, tak sa napapajú, sú v záhrade doobeda, potom spia v interiéry v bezpečí kde majú granulky a čistú vodu. Som mimo záhrady cca.4 hodiny, vraciam sa dám im papať a sú vonku do zotmenia. Spinkajú dnu v chatke kde sa podlaha vytiera mopom 3x do týždňa, alebo podľa potreby a zmetáva sa to dva krát denne.
Potrebujem mačiatkam helfnúť, lebo ich mám rád.
Nemôžem si ich nechať z dôvodu práce mimo SR.
Navštívil som lučenský útulok kde som priniesol dve 120 litrové vrecia plne funkčných čistých vecí pre potreby útulku ( hrnce, pekáče-plechy, paplón, návleky na paplón, plachty, hračky-plyšové…) Aj napriek tomu nemám dôveru k lučenskému útulku a rád by som ich umiestnil INDE.
Ďakujem, za pomoc.
S pozdravom,
Kaliňák Viktor
00421 944 909 054
00421 944 767 045
Ďalšie info aj v inzeráte tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.