Aimme dnes oslavuje svoje 8. narodeniny

Ďalší rok je za nami a my sme dnes mali prvú narodeninovú oslavu. Áno, v tento deň, ale presne pred ôsmymi rokmi sa narodila kráska Aimme, prezývaná levica. V prepočte na ľudské roky je to pekných 48. rokov. Takže rozhodne v našej domácnosti nie som najstarší.

Aimme dnes dostala krásnu mačaciu narodeninovú tortu. Samozrejme sa podelila so svojimi mačacími kamarátmi BLR. Keďže torta bola ozdobená maškrtami, pridal sa aj Robinko, ktorý sa bohužiaľ už asi rok tvári ako zarytý vegan a odmieta surovú stravu / až na malé výnimky/.

 

Po oslave nasledoval samozrejme výdatný odpočinok. Ako by aj nie, keď väčšinu torty zjedla sama oslávenkyňa.

Keďže oslava vyšla na nedeľu, neobišli sa BLRA bez pravidelnej kozmetickej starostlivosti. Čistili sa uši, papuľky, zúbky, prečesala srsť a Aimme dostala púder.

Následne sa podvečer rozdávali darčeky.

V mačacej domácnosti platí, že myšiek nie je nikdy dosť a tak sa BLRA môžu tešiť z novej, napustenej kozlíkom /strašný smrad, ale vydržím to 🙂 /. Je to skôr vrecko ako myška, ale tak spadá do tej istej kategórie.

 

No a zbierku udičiek doplnila nová – takže ju smelo môže Aimme zničiť!

VŠETKO NAJLEPŠIE AIMME!

Rok od roka je krajšia a krajšia! 🙂

 

Podobné príspevky:

Mačacie roky života, alebo koľko má vaša mačka ľudských rokov?

PROFIL: Aimme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.