Akcie v SUPER ZOO – zverlit a prenoska

Pri včerajšej návšteve predajne SUPER ZOO v Auparku, som si okrem nákupu odniesol aj akciový letáčik. V ňom ma zaujali najmä 2 produkty určené našim milovaným mačkám. Prvým z nich je bentonitová podstielka značky ZVERLIT. Tá patrí (nemyslím, že len podľa môjho názoru) medzi najobľúbenejšie na trhu a to dlhodobo a takmer bez konkurencie.

6 kg balenie si tu môžete teraz kúpiť za zvýhodnenú cenu 2,69 EUR. Zverlit mám odskúšaný, je to prvotriedna podstielka, prírodná a skvelo hrudkuje. Navyše pohlcuje zápach a tým, že granulát je pomerne ťažký, mačky ho príliš nevynášajú. Okrem toho nie je až tak prašný. Zverlit má v mojich očiach len jednu nevýhodu, že sa nesmie splachovať.
Všetko dôležité o mačacej toalete a stelivách si môžete prečítať v článkoch: Všetko dôležité o mačacej toalete a Mačacie hygienické návyky.
Druhým zaujímavým produktom v akcii je prenosný box Atlas Ferplast 10EL za skutočne skvelú cenu 9,99 EUR.
Viac o prenosných taškách a boxoch sa dozviete v článkoch: Rozhodnuté – chcem mačku! a Cestovanie s mačkou …. pohoda či pohroma?!

Akcie platia do 31.10.2011 v obchodnej sieti SUPER ZOO / AMAZON PET SHOP po celom Slovensku.
Zdrojový dokument: akciový leták SUPER ZOO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.