Aktuálne zmeny v liečbe zlyhávania obličiek Robina

Ten, kto zažil diagnózu zlyhávanie obličiek asi dobre vie, že je to ako jazda na horskej dráhe. Raz je to lepšie, raz je to horšie a stav sa mení ako aprílové počasie. Neexistujú žiadne záruky. V podstate je to nevyspitateľná diagnóza, ktorá „rada“ prekvapuje. A to sa práve ukazuje aj u nás.

Robin započal liečbu hneď po diagnóze, v lete 2017. Šlo o kombináciu modernej veterinárnej medicíny /vo forme suchej granulovanej diéty/ a homeopatík. Po prvej fáze liečby sa výsledky zlepšovali natoľko, že sme začiatkom roka 2018 poľavili a dostal „ľahšiu diétu a nižšie dávky homeopatík. Bohužiaľ sa po pár mesiacoch ukázalo, že tento stav nejde udržaťa choroba sa ozvala znovu, výsledky krvi sa zhoršili. Robin sa vrátil preto na pôvodnú diétu. Homeopatiká sa zmenili úplne a Robin ich berie každý deň. Ďalšie kolo testov  nás čaká v  septembri.

Aktuálna liečba teda obsahuje:

1. veterinárnu diétu RC RF 23 / denne

2.  homeopatiká / denne

3. bylinný preparát /cca 3x v týždni

4. vitamín C / 2 x v týždni

Liečba zlyhávanie obliečiek u kocúra homeopatia, vitamín C

U homeopatík bol dôvod zmeny nielen zhoršený zdravotný stav ale tiež to, že sa budeme čoskoro sťahovať a stres je nežiadúci faktor v akejkoľvek liečbe, o to viac u tejto diagnózy. Zakúpil som preto aj Bachove kvety a hneď ako začnem veci baliť budú všetky mačky dostávať tento preparát, aby sme sa vyhli nepríjemnostiam.

 

Robin to znáša dobre, podávanie liekov máme zmáknuté od jeho mačiatkovských čias a testovanie krvi tiež. Verím, že ho liečba zastabilizuje na dlhé obdobie. Držte nám palce!

 

Lucián & BLRA

 

 

 

Podobné príspevky:

Robinove výsledky krvných testov za zhoršili

Robinko má s dg zlyhávanie obličiek už všetky krvné ukazovatele v norme

V Robinovej liečbe zlyhávania obličiek môžeme poľaviť 🙂

Robinove výsledky sú po homeopatikách takmer v norme

Robinove výsledky krvi sa vylepšili – liečba zlyhávania obličiek zabrala

Robin začne s homeopatickou liečbou zlyhávania obličiek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.