Bratislavský ZOODOM pripravil vernostný program

Hospodárska kríza sa dotýka každého odvetvia, aj maloobchodnej sféry a segmentu chovateľstva. Niet sa preto čo diviť, že konkurenčný boj a snaha uloviť zákazníka značne ovplyvňuje aj marketingové stratégie. Mnohé e-shopy i spoločnosti prevádzkujúce „kamenné“ obchody lákajú zákazníkov vernostnými programami, zľavovými kartami a inými akciami a výhodami.Ich účelom je nielen získať nových zákazníkov, ale zároveň si ich aj udržať.

Najväčšia bratislavská predajňa chovateľských potrieb ZOODOM len nedávno spustila vernostný program pre stálych zákazníkov. Za každý nákup získavate body a tie sa sčítajú. Podľa toho, koľko nazbierate (100€,250€ či 500 €) tak získate jednorazovú zľavu (5%, 10%, 15%). Ak budete veľmi šikovní, môžete sa zaradiť do VIP klubu a získať tak bronzovú (500€), striebornú (1000€) či zlatú kartu (2000€) s limitovanou zľavou 5%, 10% či 15% na 1/2 roka či rok.
Minimálna hodnota jedného nákupu je však 10€.

Takže vidíme sa pri pokladni! 🙂
Hračky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.