Celoročná zľava na povinné čipovanie psov a mačiek

Tí, čo sledujete tento web ste už istotne zaregistrovali, že už aj na Slovensku platí povinnosť povinnej registrácie psov mačiek a fretiek.
To znamená, že od 1.novembra 2011 musí vlastník zvieraťa na svoje náklady zabezpečiť identifikáciu a registráciu každého psa, mačky alebo fretky. Každý pes, mačka, fretka musí byť nezameniteľne označený transpondérom – mikročipom spĺňajúcim normu ISO11784 alebo čitateľným tetovaním.
Tetovanie je platné iba v tom prípade, že je dokázateľné, že bolo vykonané pred 3. júlom 2011 a je riadne čitateľné. Psi, ktorí sú tetovaní po 3. júli 2011 musia byť dodatočne označení transpondérom – mikročipom.

Cena za tento zákrok je naozaj rôzna a jej výška závisí od konkrétneho veterinára, lokality, regiónu. Nájsť lacnejší zákrok však nie je problém, ak si dáte námahu a strávite na internete niekoľko minút poctivým googlovaním. Ako sa hovorí, kto hľadá nájde! 🙂

Včera sa mi podarilo nájsť (asi po 1 minúte) akciu Veterinárnej ambulancie Prednádražie v Trnave, ktorá platí dokonca celoročne!!!!!

CELOROČNÁ ZĽAVA NA ROK 2012 – 30 % NA POVINNÉ ČÍPOVANIE PSOV, MAČIEK A FRETIEK!

Informácia čerpaná z webu kliniky.

2 Comments

  1. Akcia na čipovanie 30%, to je skvelé!!! No bol by som radšej, keby tam napísali aj konečnú cenu, aby ma čipovanie s 30% zľavou nevyšlo drahšie ako inde bez akcie.

    1. V súčasnosti stále prebiehajú rôzne akcie u veterinárnych lekárov a aj na čipovanie. Ak si dáte trošku námahy a strávite pár minút googlením, isto nájdete. Celý týždeň budem uverejňovať akcie na veterinárne úkony z celého Slovenska, ktoré som vyhľadal na internete v ponuke na webových stránkach veterinárov. Možno nájdete nejakú zaujímavú vo Vašom okolí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.