FOTOREPORTÁŽ: Propagační výstava koček 11.-12. 02. 2017 – Star Show Diplomat Praha

Vidieť mnoho mačiek, rôznych plemien na jednom mieste je pre každého milovníka mačiek úžasné. Táto výstava bola ale pre mňa z viacerých dôvodov iná. Bol som s kolegyňami, ktoré doma z rôznych dôvodov mačičky mať nemôžu a tak každá príležitosť byť v ich blízkosti je pre ne ako vstup do mačacích nebies. Je to samozrejme opodstatnené, kto by nechcel byť v blízkosti mačiek, alebo pár ich mať doma, že áno.

Pár vystavovateľov im dokonca dovolilo si mačičku aj pohladiť, to ste mali vidieť tie žiarivé očká a rýchlo sa naťahujúce ruky. 🙂 Boli ako malé dievčatká, ktoré sa dostali do Disney Landu. 🙂

Bohužiaľ ale už úvod nám skazili miestni vtipálkovia /Martin Klesnil a Patrik Fiala/ Návštevníkov sa pred vstupom do hotelu snažili nachytať. Jeden chlapec stál u hlavného schodiska a mal krabicu s nápisom mačiatka na predaj. Občasne do nej kopol a zvnútra sa ozýval žalostný vzlik mačiatok. Všetko bolo samozrejme z viacerých strán natáčané a chlapci sa snažili, aby niekoho zaujali.  To sa podarilo až polícii, ale vzhľadom na to, že neporušovali žiadny zákon, odišli.

No hneď po vstupe do haly sme ale na všetko zabudli. Toľko mačacej krásny na jednom, jedinom mieste je omnoho väčšia motivácia pre udržanie pozornosti ako virálne pseudo vtipné video.

 

 

Mojimi favoritkami sa stali tieto dve mačičky. Asi by som nakoniec vybral tureckú mau v dýmovom odtieni. Bola proste mojou kráľovnou výstavy.

Bengálka jej ale pomerne visela za krkom, no vraj / ako majiteľ popisuje vo videu dole/ je agresívna a za to som strhol body! 🙂

 

Našli by ste si svoju favoritku?

 

Podobné príspevky:

FOTOREPORTÁŽ: FIFe Světová výstava koček 2014

FOTOREPORTÁŽ: Mezinárodní výstava koček Star Show Diplomat Praha 15. 2. 2015

FOTOREPORTÁŽ: Prvý tropický víkend roka 2016 máme za sebou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.