Inteligentný dávkovač krmiva pre mačky s mikročipom

Nové technológie sa na nás valia každý jeden deň. Čo vyšlo dnes, zajtra je už staré či nemoderné. Ľudstvo napreduje míľovými krokmi a neustále sa snaží uľahčiť si život. Našťastie sa občas myslí aj na domáce zvieratká,  s ktorými často trávime viac času, ako s rodinou, alebo nám tú ľudskú rodinu suplujú.

Nedávno som objavil vychytávku pre mačičky v domácnosti, ktoré často zápasia s tým, že im ich chutné krmivko v miske zožerie iný obyvateľ domu. Poprípade majú mamičky problém, že do misky s krmivom chodia ich detičky a hrajú sa s ním, alebo mačičkám skrátka večera oschne, poprípade  stratí časom svoju atraktívnu vôňu a mačička ju teda následne odmieta.

Inteligentný dávkovač krmiva The SureFeed Microchip Pet Feeder od spoločnosti SureFlap tieto problémy vyrieši. Jediné čo potrebujete je, aby mačička bola začipovaná.  /Druhou možnosťou je umiestnenie čipu na obojok/ Dávkovač totižto krmivo chráni, ako svoj poklad a otvorí sa len vtedy, ak senzory zaregistrujú tu správnu kombináciu mikročipu. To znamená, že jedlo je pre mačičku chránené, až kým si poň sama nepríde.

Skvelé, nie?

 

Viac o produkte sa dozviete na stránkach výrobcu: sureflap.com

 

Uvažovali by ste o niečom takom pre svojho chlpáčika?

 

 

Podobné príspevky:

U-pet – futuristické prenosné boxy pre zvieratká inšpirované vesmírom

Zaujímavé tipy na (nielen) vianočné darčeky pre mačky

PREDSTAVUJEME: tag4pet Charm mini chytrá známka

Šikovným mačacím labkám odzvonilo – je tu poistka na dvere

Fitness pomôcka pre mačky – mačacie koleso

Predstavujeme: Mechanická toaleta CatGenie

Predstavujeme: Nová toaleta Litter Loo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.