Internetový obchod ZooHit.sk predstavil mimoriadne akcie

Známy internetový obchod ZooHit.sk asi netreba nijak zvlášť predstavovať. Práve dnes začína ich veľký letný výpredaj so zľavami až 70%. Akcia potrvá do 22.8. 2011. Každý mačkár by si niečo určite pre svoje micky vybral. Ja by som odporúčal najmä tieto produkty pre naše milované šelmy:

Hračka pro kočky Turbinio
http://www.zoohit.sk/shop/kocky/hracky/zabavne/185277?unique=HTML154
Než nám táto skvelá interaktívna hračka padla zo schodov a rozbila sa, patrila k veľmi obľúbeným. Je síce pravda, že ak nemáte koberce je pomerne hlučná a susedia pod vami nebudú nadšení, ale micky ju milujú. Guľa si sama chodí po priestore izieb a miciny ju môžu naháňať alebo len jednoducho sledovať z diaľky.

Hračka pro kočky Egypt Maus
http://www.zoohit.sk/shop/kocky/hracky/s_catnipem/catnip_zoo/167482?unique=HTML133
Egypstké myšky s catnipom sú obrovským lákadlom. Ich výhodou nie je len to, že svojou vôňou vzbudia záujem, ale i dlhý chvost nie je až tak typický a práve preto si s ním môžu užiť viac zábavy, hlavne ak máte doma 2 a viac mačiek.

Suuuper Mouse
http://www.zoohit.sk/shop/kocky/hracky/zabavne/228316?unique=HTML124
Tak táto interaktívna hračka je známa v mnohých prevedeniach a nemala by chýbať v žiadnej mačacej domácnosti. Mačička sa zabaví a ešte má možnosť si zbrúsiť drápky. My máme doma 2 verzie tejto skvelej hry a s každou z nich sa za pomoci catnipu cicíky hrajú.

Do pozornosti by som rád dal aj nasledujúcu hru, ktorú ale odskúšanú nemám, no vyzerá veľmi zaujímavo. V rámci enrichmentu prostredia mačky by bola istotne veľmi vhodná. Znížili by sme tak pasívny príjem potravy nášho miláčika a trochu ho „potrápili“ a zabavili.
Kočičí hračka Cat Activity Turn Around
http://www.zoohit.sk/shop/kocky/hracky/zabavne/189330?unique=HTML145

Celý akciový sortiment nájdete tu:
http://zooplus.srv2.de/ov?mailing=1V2JN68-13CQK3K&m2u=FY096W2-1V2JN68-KCXIY2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *