Mačiatko zachránila fľaška vodky!

Neskutočné veci sa na svete dejú. Týranie zvierat je bohužiaľ bežnou súčasťou našich životov. Nie je to  vec, ktorá sa deje vždy niekde ďaleko, ale možno už u vašich susedov, priateľov či známych. Svoje o tom vie aj jedna britská rodina. Tej napadli výrastkovia ich rodinného miláčika. Iba 4-mesačné mačiatko napumpovali nemrznúcou zmesou a následne ju škrtili.

Zmes spôsobila otravu a mačiatko sa prejavovalo choro. Rýchly zásah veterinára však všetko vrátil do pôvodného stavu. Telíčko mačiatka napupmoval vodkou – áno, presne tak, známa tvrdá liehovina bola použitá ako liek a s výborným výsledkom. Mačiatku sa uľavilo a dnes je už absolútne vporiadku.

Počas dvoch dní prešlo organizmom mačiatka takmer 0,5 litra destilátu. Mačiatko bolo neustále v alkoholovom opojení, ťažko chodilo, strácalo koordináciu, …., ale etanol neutralizoval zmes a mačiatku vrátil životnú silu a energiu.

Neobvyklá liečba, ale 100% úspešná!

Príbehy so šťastným koncom mám najradšej!

 

Pôvodná správa tu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.