Ponuka inzercie pre mačky bez domova

Milí mačkári, mačkomilovia a dobrí ľudia,
nesmierne oceňujem úsilie všetkých, ktorí bez nároku na akúkoľvek odmenu, či už finančnú alebo slovnú venujete svoj čas, prostriedky a sily pre opustené, utýrané, nechcené a inak znevýhodnené mačičky bez domova a mačky v núdzi.
Chcel by som pomôcť s umiestňovaním mačičiek prostredníctvom uverejňovania výziev, opisov a správ o akútnych situáciách na svojom mačacom webe v sekcii „daruj domov“ a tým pádom aj na FB.
Možno by sa tak skôr podarilo nájsť vhodný domov či aspoň dočasnú opateru.

Ak teda máte v opatere mačičku a mali by ste záujem zvýšiť šance na umiestnenie aj takýmto inzerovaním, zašlite mi opis, fotku, kontakt na depozit či súkromnú osobu a inzerát vám zverejním.

Kontaktný mail:

wildscats.com@wildscats.com

Kollby & Bella & Lola relaxujú na posteli

6 Comments

  1. Dufam, ze najdete vela majitelov pre malych mnaukacov. My mame doma dvoch najduchov, ktori si nasli u nas domov. Obaja prisli z ulice, obaja sa vyhli cakaniu na majitela v klietke nejakej charity a su to dvaja rozmaznani maciaci, ktorym dufam nechyba nic. Maju vsetko – teplu postel alebo skrinu na spanie, macacie dvere, cize mozu vyjst a vojst ako len chcu a vzdy plnu misku.

    1. S adopciami to ide vždy pomaly – vo väčšine prípadov, zvlášť ak máte mačičku dospelú či s nejakým hendikepom. I keď nechápem prečo. Ja som adoptoval dve dospeláčky a je to fayn.

  2. Super. Inzerujem mačičky z ulice na všetkých možných inzertných portloch a aj na FB. Ale naozaj to ide veľmi pomaly a dobrých záujemcov o mačičky je žiaľ veľmi málo. Vítam akúkoľvek ďalšiu možnosť inzercie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.