O WEBE

Prečo som založil WildsCats blog a aké má poslanie

Webové stránky WildsCats vznikli v júli 2011 (*12.07.2011) ako vyvrcholenie môjho obdivu k týmto úžasným stvoreniam. Obsah sa začal napĺňať v auguste toho istého roku. Dnes už stránky fungujú a bežia v plnom prúde. 🙂 Každým dňom pribúdajú nové kategórie, články, príspevky. Veľmi ma teší, že si našli a stále nachádzajú svojich fanúšikov!


Krátka charakteristika

Online blog WildsCats sumarizuje informácie o mačiatkach, mačkách a kocúroch čerpaných najmä z vlastných skúseností a chovu, ale i odbornej literatúry či z iných dostupných zdrojov. Prináša teda odborné informácie a fakty, zaujímavosti i zábavu z prostredia mačiek, ich chovu a starostlivosti o ne. Nechýbajú ani novinky zo sveta, recenzie produktov, reportáže z výstav, pikošky či vtipné videá. Články a príspevky sú dokreslené originálnymi fotkami a videami, väčšinou z vlastnej produkcie.

Robinko a pc

Poslanie informačného portálu WildsCats

– rozširovať vedomosti a povedomie o mačkách medzi širokú verejnosť,
– zdielať osobné skúsenosti s chovom mačiek s inými chovateľmi,
– formulovať rady a informácie o starostlivosti o mačky pre začiatočníkov,
– sumarizovať správy a novinky zo sveta mačiek,
– podporovať organizácie, združenia i súkromné osoby pôsobiace v oblasti ochrany zvierat (najmä mačiek),
– bezplatne poskytovať priestor pre inzerciu opustených, nechcených či týraných mačičiek.

Zakladám si najmä na tom, aby som sa podelil o vlastné skúsenosti s inými chovateľmi či absolútnymi začiatočníkmi. Okrem praktických rád sa venujem aj odporúčaniam na najrôznejšie produkty či služby, recenziám kníh, tovarov, obchodov, ale i zdieľaniu správ, noviniek či pikošiek zo sveta mačiek.

wildscats.com je blog nekomerčný a teda NIE JE PLATENÝ NIKÝM ZA REKLAMU!

Skrátka a dobre wildscats.com má byť teda nielen zdrojom informácií, ale i zábavy. Bol by som rád ak by združoval milovníkov mačiek a chovateľov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.