Robin má zase výsledky ako zdravý kocúr

Zlyhávanie obličiek je veľmi zvláštne ochorenia. Je to ako jazda na horskej dráhe. Vie prekvapiť a raz ste hore / výsledky sú v norme a raz dole / výsledky sú strašné/. Presne tak s Robinkom žijeme už viac ako rok a pol.

Dobrá správy z októbra 2017 a januára 2018 sa rozplynuli ako sen na začiatku leta. Robinové krvné testy sa zhoršili a to výrazne. Kreatinín sa zvýšil až o 54%. Jasne sa teda ukázalo, že v liečbe sa zatiaľ nesmie poľaviť a Robin musí dodržiavať prísnejšiu diétu, ako to bolo predtým.

 

Po dvoch mesiacoch som ho vzal na testy znovu. tentokrát som mal možnosť ho aj zvážiť a Robin má krásnych 4,5 kg. Takže na váhe nabral a neubral ako som predpokladal, čo bola veľmi dobrá správa.

labvet, krv, testy obličky

Čakanie na výsledky krvi je vždy strašné, dlhé a plné nervozity. Obzvlášť toto. Skutočne som sa bál, čo sa zase objaví. Robinko ale prekvapil, má doposiaľ najlepšie výsledky, ako zdravý kocúr.

výsledky krvi, krvné testy, krv, biochémia, veterinárne laboratórium

Zo svojho pozorovania zisťujem, že prísna diéta /Royal Canin RF 23/ jeho stavu najviac pomáha. Akákoľvek zmena týchto granulí viedla znovu k zhoršeniu krvných testov. Jedno 2 kg balenie stojí 510 Kč a Robinovi vydrží okolo 33 dní. Kupuje sa len u veterinára alebo na recept aj v niektorých e-shopoch.

Liečba zlyhávanie obliečiek u kocúra homeopatia, vitamín C

V liečbe teda aj napriek pekným výsledkom nepovoľujeme, stáva bez zmeny a uvidíme, aký bude ďalší vývoj.

 

Podobné príspevky:

Aktuálne zmeny v liečbe zlyhávania obličiek Robina

Robinove výsledky krvných testov za zhoršili

Robinko má s dg zlyhávanie obličiek už všetky krvné ukazovatele v norme

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.