Pri písaní článkov som si dnes všimol nemilú vec. Webová stránka http://obrazky.volne.eu/, ktorá slúži na nahrávanie obrázkov na web končí svoju púť. Bohužiaľ s ňou končí aj možnosť nahrávania obrázkov a čo je horšie, tie, ktoré boli cez ňu nahrané, budú zmazané a ostane po nich nefunkčné prázdne miesto. Oficiálny termín zániku je stanovený na 27.10.2012

Za ten rok, čo funguje wildscats.com som cez tento web nahral stovky fotiek do mojich príspevkov, ktoré sa teraz nenávratne stratia. Dobrá správa je, že fotky mám zálohované. Budú teda chýbať len v článkoch a príspevkoch.

Tým chcem poprosiť o trpezlivosť, pretože kým všetky obrázky znovu niekde nahrám, zaberie mi to more času.
Ďakujem!

2 Comments

  1. Este aj takto priamo sa vsetkym citatelom ospravedlnujem, ze musim zrusit svoj web a vlastne za sposobene problemy. Vymklo sa mi to spod kontroly a obrazky.volne.eu koncia svoju put. Web mi dal vela a bolo na nom nahranych k dnesnemu dnu 7603 obrazkov takze nie len tento web, ale mnozstvo dalsich pride o obrazky. Skutocne ma to mrzi robil som co sa dalo pre to aby web nezanikol, ale nenasiel sa nikto kto by prevzal stranku a pokracoval s nou.

    Prajem vam vela uspechov aj bez nas.

    Jozef Sablik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..