Virtuálne adopcie z OZ TULÁK SEREĎ – MAČIATKOVO

Máte radi mačičky, ale z nejakých dôvodov si nemôžete alebo nechcete žiadnu adoptovať? Aj napriek dôvodom, ktoré vám bránia s nimi zdielať vaše domovy im ale chcete pomôcť? Ste fanúšikmi OZ TULÁK SEREĎ a chceli by ste nám pomôcť? Teraz môžete pomôcť OZ TULÁK SEREĎ – MAČIATKOVO – VIRTUÁLNOU ADOPCIOU MAČIČKY !

Ako to funguje?

Vyberte si mačičku, mačiatko (prípadne aj viacej mačičiek), ktorú by ste chceli podporovať.
Napíšte nám do emailu : oztulak@utuloksered.sk,ktorú mačičku chcete podporiť a akou sumou.
Každý prispievateľ dostane od nás patronátnu listinu.
Minimálny príspevok virtuálnej adopcie je 5 €.

Opatera a záchrana mačičiek nie je iba o strave a kŕmení. Záchrana mačiatka z ulice znamená pre nás veľmi časté, niekedy aj denné návštevy veterinárnej ambulancie. Mačiatka a mačičky sú väčšinou chorľavé, začervené, poranené, ….
Vašim pravidelným príspevkom prispejete mačiatku/mačičke nielen na stravu, ale aj všetky ďalšie veci potrebné pre fungovanie mačiacieho depozitu ako – veterinárne náklady, lieky, odčervovadlá, odblšovadlá, podporné vitamíny, lieky, antibiotiká, strava, podstielky, záchodíky, misky, škrabadlá, pelechy, deky, prášky na pranie diek, dezinfekčné prostriedky, utierky, servítky, klietky…..
ĎAKUJEME!


Amálka

Handicapovaná mačička, ktorá sa k nám dostala zranená z Kramárov V Bratislave. Mala poranenú labku a rozbitú papuľku. Po návšteve na klinike sa zistilo, že labka je zlomená, má vybité zúbky, ktoré sa jej vybrali – ostali asi iba dva. Amálkina labka bola vďaka Slobode zvierat zoperovaná. Labka však stále robila problémy, kliny sa z labky samé vyťahovali pretože to mala zlomené naozaj v zlom mieste. Aj ju to samozrejme bolelo. Po konzultácii s niekoľkým veterinármi sme sa rozhodli Amálke labku amputovať.
V týchto dňoch je Amálka už bez prednej labky, ale jej to v ničom neprekáža. Amálka je však “ nevrlá “ dáma, ktorá býva veľmi nervózna. Preto je vhodná do rodiny, kde bude jediná mačička. Inak je veľmi milučká a maznavá – ak sama chce. Nepotrebuje žiadnu špeciálnu opateru. Vie chodiť na toaletu, papá všetko.
Amálka

Pufík
Kocúrik, asi 1 -2 ročný. Prišiel k nám z Púchova, kde bol na ulici pred činžiakom. Keďže Pufík je veľmi prítulný, chodil za ľuďmi, tlačil sa do vchodu a veľmi plakal, keď ho jeho kŕmiči nechávali pred barákom, si myslíme, že kocúrik je buď vyhodený alebo stratený. Pufík je testovaný na FIV a Felv a čaká ho kastrácia.
Je to kocúrik, ktorý by si vedel predstaviť svoju rodinu v rodinnom dome, kde by mohol bývať dnu a chodiť von na dvor. Je zvyknutý aj na WC a bývanie v byte.
Pufík
Viac fotiek za odkazom tu.

Sagvan
Kocúrik, narodený cca 08/2012, ktorého niekto vyhodil, resp. odniesol do záhradkárskej kolónie a nechal ho tam. Je zdravý, silný, veľmi živý a má hygienické návyky.
Sagvan
Viac fotiek za odkazom tu.

Šintava
Mačička, narodená cca 08/2012, nájdená v uliciach Šintavy, pravdepodobne vyhodená. Naučená na WC, testovaná na FIV a Felv.
Šintava
Viac fotiek za odkazom tu.

Viac informácií nájdete tu.

Správa a informácie z OZ Tulák Sereď.

2 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.