Pozvánka: Medzinárodná výstava mačiek v Bratislave už tento víkend

Milovníci mačiek, chovatelia a priaznivci výstav – na známosť sa dáva, že hlavné mesto bude opäť raz hosťovať výstavu mačiek. Fédération Internationale Féline a Slovenský zväz chovateľov základná organizácia chovateľov mačiek Bratislava 1 – ISTERFELIS, o.z. organizuje v dňoch 24. a 25. marca 2012, už tradičnú medzinárodnú výstavu mačiek v dome kultúry Ružinov, Ružinovská 28 v Bratislave.

Cez víkend sa opäť môžte ísť pozrieť na najkrajšie mačky z rôznych krajín. Medzinárodná porota opäť vyberie tú najkrajšiu. Samozrejme na výstave budete mať možnosť kúpiť svojej mačke nejaké to prekvapenie, hračky, krmivá, podstielky, škrabadlá.

VSTUPNÉ:
dospelý 3 €
dieťa od 1 do 15 rokov 1,5 €
deti do 1 roka zdarma

POSUDZOVATELIA
Mrs. A. Laura BURANI FERRARI (NO) I.-IV., Mr. Luigi COMORIO (IT) I.-IV., Mrs. Soňa IVANKOVÁ (SK) I.,II., Mrs. Kveta MAHELKOVÁ (CZ) I.-IV., Mrs. Anne PALOLUOMA-SUNDHOLM (FI) II.,III., Mr. Irek PRUCHNIAK (PL) I.,II.,III.

Výstava sa bude konať v dňoch 24. a 25. marca 2012, v dome kultúry Ružinov, Ružinovská 28 v Bratislave, v čase od 10:00 do 18:00. (GPS 48°9’23.76″ N 17°9’50.76″ E)

Výstava

ZDROJ tu a tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.