WEB: Každý štvrtok sa pozerieme do minulosti

Milí čitatelia a milovníci mačiek,

veľmi si vážim vašej podpory a záujmu o tieto stránky a k nim pridružené sociálne siete. Rád by som Vám i touto formou oznámil to, čo si mnohí asi všimli. Každý štvrtok som sa rozhodol publikovať do sekcie TOP jeden z už skôr publikovaných článkov. Idem chronologicky od najstarších a výberám tie, ktoré sa venujú priamo chovateľstvu. Na sociálnych sieťach beží aktivita známa ako throwback thursday v rámci ktorej ľudia zdieľajú každý štvrtok svoje staré fotky z minulosti. Táto myšlienka sa mi veľmi páči, no ja to robím už niekoľko týždňov so staršími článkami. Fanúšikov a čitateľov pribúda a niektoré veci je dobré zopakovať. Zároveň tam vzniká aj motivácia pre mňa vydať aktualizácie a nové články na doplnenie zaujímavých chovateľských tém. Aktuálne pracujem na aktualizácii článku o suchej granulovanej strave a výbere toho „správneho“ krmiva.

 

My s Robinkom usilovne pracujeme na tom, aby sme sa zlepšovali a prinášali pre Vám kvalitný obsah čo budete radi čítať a zdieľať.

 

 

 

Podobné príspevky:

Menu webu wildscats.com sa rozrastá o niekoľko nových kategórií

Mačací svet wildscats.com je už aj na sociálnej siete INSTAGRAM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.