WildCats sa stáva odborným garantom pre oblasť mačiek retailovej siete SuperZOO na Slovensku

Som veľmi šťastný, že mám tento blog, ktorý už čoskoro oslávi svoje 5. narodeniny. Rovnako si cením spolupráce s mesačníkom Pes a mačka, kde už rovnako 5. rok vychádzajú moje chovateľské príspevky. Veľmi ma napĺňala aj spolupráca so serverom macka.sk, kde som tiež mal možnosť, takmer dva roky, podeliť sa o svoje skúsenosti a názory. Každý nový projekt, ktorý sa týka chovateľstva mačiek je pre mňa veľkou výzvou, ktorú veľmi rád prijímam.

Slovenská čast retailovej siete SuperZOO s chovateľskými potrebami rozbehla projekt garantov pre jednotlivé skupiny zvierat. Miesto odborného garanta pre chov mačiek ponúkli mne a ja som ho s radosťou prijal. V praxi to znamená, že budem písať články o chove mačiek na ich web a magazín a prostredníctvom aplikácie TRELLO budem k dispozícii jej zamestnancom pre ich otázky, ktoré sa týkajú mačiek. Fungujeme takto už viac ako mesiac a ide to zatiaľ výborne.

 

Môj profil a prvé články nájdete tu.

 

 

Veľmi ĎAKUJEM všetkým Vám, ktorý celé tie roky čítate tento blog, navštevujete a sledujete naše sociálne siete a podporujete nás. Mne sa tým splnil sen a úprimne dúfam, že tým pomáham aj zlepšiť podmienky života mačiek.

 

 

ĎAKUJEME!

Kajo & BLRA

 

 

Podobné príspevky:

wildscats.com známy už aj v Českej republike – napísali o nás Naše kočky

Aktualizácia sociálnych sietí WildCats

WEB: Každý štvrtok sa pozerieme do minulosti

Informačný portál wildscats.com oslavuje svoje štvrté narodeniny

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.