Veľmi ma teší, že si web wildscats.com našiel skupinku čitateľov, ktorí sa pravidelne vracajú a čerpajú z neho mačacie  informácie. Nie je nad kladnú spätnú väzbu, ak trávite čas s projektom, ktorý je naozaj absolútne nekomerčný a stojí len na  záľube v šírení mačacích informácií. Som veľmi rád, že aj po 4 rokoch je web stále tu, aktívny a je oňho záujem. Práve preto si dovolím krátku štatistiku a porovnanie :)

Príspevky a videá

V súčasnosti je na webe zverejnených 1358 článkov  a príspevkov, na webe sa vystriedalo cez 179 videí mojich mačiek , zverejnených bolo niekoľko stoviek fotiek.
Web má aktívnych 406 priateľov  na sociálnej sieti FB a 2krát zmenil grafiku.

Návštevnosť

V kategórii Chovateľstvo podľa stránky toplist.sk sa web vzhľadom na svoju návštevnosť umiestňuje pravidelne medzi 8. až 11. miestom  a v kategórii mačky 2. mieste.

Podľa českých ukazovateľov, kde je konkurencia enormne vyššia v kategórii Chovatelství podľa stránky toplist.cz sa web vzhľadom na svoju návštevnosť umiestňuje pravidelne okolo 90. miesta a v kategórii kočky okolo 09. až 11. miesta.

POĎAKOVANIE

Týmto sa chcem veľmi POĎAKOVAŤ všetkým VÁM, ktorí stránky navštevujete, pravidelne čítate a ich obsah pomáhate šíriť medzi ďalších ľudí. Veľmi ma teší úspech webu a to, že si našiel svoje miesto na slovenskom a českom internete.

Zároveň sa chcem poďakovať aj za príležitosť publikovať už štyri roky moje články na stránkach odborného mesačníka Pes a mačka a 3 roky na webových stránkach macka.sk .

Ďakujem aj za všetky pripomienky, podnety a komentáre!

Dúfam, že stránky budú úspešné aj naďalej a tak pomôžu šíriť osvetu ohľadom chovu mačiek a pomáhať s adopciou miciek nechcených, opustených a z ulice..

ĎAKUJEM!

Kajo

Autor webu
WildCats
Svet mačiatok, mačiek a kocúrov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..