Jesenné počasie so sebou prináša okrem krásy sfarbených listov a prípravy na odpočinok prírody aj pokles vonkajšej teploty. Už to nie je tak super, pobehovať vonku na čerstvom vzduchu. Všetky vonkajšie mačičky úpenlivo hľadajú kúsok tepla, kde by sa mohli zohriať a prečkať noc.

Čerstvo zaparkované auto býva často ich skrýšou . Motor ešte nevyhľadol a príjemne hreje niekedy aj desiatky minút. To je veľké lákadlo pre každú vonkajšiu micenku a zvlášť pre mačiatka. Jedno také z americkej Pensylvánie  sa takto rozhodlo prehriať svoje studeným vetrom zmáhané telíčko v motore rodinného auta, až pokojne zaspalo.

Problém nastal ráno, keď sa jeho majiteľ rozhodol odísť do práce. Mačiatko ostalo v motore uväznené a ten začal produkovať neznesiteľné teplo. Mača začalo doslova horieť. Kým šofér zistil, že sa niečo deje, mačiatko prežívalo strašné muky,

Po jeho záchrane, občianske zduženie The Grannie Projec, spravilo zbierku, aby bolo možné pokryť finančné náklady na veterinárnu starostlivosť. Ľudí príbeh úbohého kocúrika natoľko dojal, že namiesto potrebných 14 000USD sa podarilo vyzbierať viac ako 100 000 USD. Úžasný jesenný zízrak! Kocúrik sa doliečuje a dostal krásne meno Mr. Biscuits.

 

Zdroj informácie: http://www.thegrannieproject.org/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..