Už je to skoro mesiac, čo Bella na svoje 9. narodeniny dostala mechanickú hračku Funny Butterfly. Tá  patrí v súčastnosti k veľkým hitom medzi zábavkami pre naše bytové šelmy. Sociálne siete sú plné informácií a doslova praskajú pod ťarchou chválospevov  na túto hračku poháňanú batériami a ľudia nestačia sledovať fotky a videá.

Pekný design, zaujímavý nápad s motýľom a nespočetné foto a video recenzie presvedčili aj mňa. BLRA dostali túto hračku a mohli sa hneď realizovať.

Musím uznať , že je to vydarená vec. Prilákala všetky mačky, takže 100% úspešnosť.  Je to hračka na batérie, takže vy nie ste k obsluhe potrební. 🙂 Je celá z plastu takže sa nemusíte báť, že ju zničia. Nevydávava takmer žiadny zvuk, respektívne nie je tak silný, aby vám vadil pri práci či odpočinku. Moje mačky sa dokonca naučili si hru pustiť sami jednoduchým stlačením tlačidla.

Bohužiaľ ale, je hračka tak vyťažená, že nestačím meniť batérie. To vnímam po mesačnej prevádzke ako najväčšie mínus.

Možno by sa spočiatku zdalo, že hra nič nevydrží, ale je prekvapivo odolná. Zatiaľ mali BLRA k dispozícii len jedného motýlika a toho nestačili zničiť. Visí síce na ľahko-ohybnom drôtiku, ale ten si viete dať doporiadku za pár sekúnd prstami. Dôležitejšie je, že motýľ drží 🙂

Batérie ale nabíjam každé 2-3  dni, lebo hračka nemá žiadny vypínač, že by sa po 15min. kolobeh zastavil . Tým že si ju vedia pustiť i samé, hračka môže niekedy bežať celé hodiny.

Celkovo ju ale hodnotím veľmi kladne a určite odporúčam. Najmä bytové mačičky sa budú mať možnosť zahrať na lovcov a trošku vybiť prebytočnú energiu. Kúpu teda neľutujem a produkt schválili aj BLRA.

 

Podobné príspevky:

Dodatočná recenzia plachty na ochranu matraca pre nežiadúcim močom

Recenzia: Petsafe hračka pro mačky z kolekcie FroliCat

Recenzia knihy: Něžní obři z Ameriky od Ivany Andržovej

RECENZIA: Hagen trávník Catit Design Senses

RECENZIA: Plachta na ochranu matraca pred mačacím močom + nové riešenie

Recenzia knihy: Proč to kočka dělá?

RECENZIA KNIHY: Od kotěte ke kočce od MVDr. Hany Žertovej

2 Comments

  1. Dobrý deň, keď som videla hračku u Vás, tak som si povedala, že to moji kocúri musia mať. Je to fakt dobré, mačky zabaví na dlho. Ja to po skončení hry odkladám, aby im to bolo vzácnejšie, nenechávam im to bez dozoru, to už vôbec nemôžem, nakoľko môj lovec obhrýza tie čierne časti na motýlikovi a v poslednej chvíli som mu to z papuľky vybrala….to je teda u mňa jediné negatívum. A k počudovaniu motýle sú dosť odolné, zatiaľ lovia iba prvého, je fajn, že pribalili niekoľko náhradných.

    Darina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..