Nasledujúce riadky a potom aj odkaz na fotky nie sú vhodné pre slabšie povahy!

Žijeme v dynamicky sa meniacom svete. Násilie je všade okolo nás. Zlo, bolesť, utrpenie a smrť pomaly,  ale isto,  zaplavujú už aj civilizované krajiny. Ľudská krutosť nemá hraníc a nezastaví sa ani pred vlastným druhom, či nemými tvárami bey možnosti sa adekvátne brániť. O to horšie sú potom skutočnosti, ak sa  „dielom“ bezcitnosti ešte daný  človek chváli na sociálnych sieťach a myslí si, aký je úžasný a skvelý, čo všetko vykonal, akú moc má a ako zvíťazil nad úbohým a nemohúcim tvorom. Ten sa previnil len tým, že nedokázal utiecť a bol týmto beštiám nablízku.

Je mi nazvracanie z nasledujúcej správy. Neviem to lepšie opísať.

Vo Švédsku polícia vyšetruje otrasný prípad týrania mačičky. Tá bola za veľmi neľudských a krutých podmienok mučená, trápená a neskôr zabitá skupinkou 4 mladých mužov. Tí mačku zvliekli z kože a odrezali jej hlavu. Celý akt brutality si nafotili a fotky zverejnili na svojich FB a Twitter stránkach.

Mačka musela dlho a pomaly zomierať v hrozných bolestiach a na tvárach mladých mužov  nevidno ani známku zaváhania, či ľútosti. S jej odrezanou hlavou, ktorú záverom nastrčili na PET fľašu, sa dokonca s úsmevmi od ucha k uchu fotili.

Informácia je čerpaná z článku tu. /za odkazom sa nachádzajú aj fotografie, ktoré NIE SÚ VHODNÉ PRE SLABŠIE POVAHY/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..