Vianoce sú pre mňa najkrajším obdobím roka. Milujem vianočného ducha, ktorý sa zhmotňuje vo výzdobe a dekoráciách. Mám rád prípravy, zdobenie, ale aj darčeky. Vždy sa snažím, aby Vianoce boli krásne a hlavne pokojné, nech si všetci oddýchneme a užijeme nejakú tú zábavu.

Mačkám chcem samozrejme dopriať to isté. Tento rok sa niesli Vianoce BLRA najmä v znamení rýb. 24.12.2014 dostali /okrem granúl /nové sušené rybky. Tie mali veľký úspech a prevoňali byt typickou rybacinkou – čo by sa inak nestalo. 🙂 Som rád, že im tak chutili, hoc ich poroznášali po polke bytu a všade ostali smradľavé časti ich tiel ha ha.

Nasledovalo dlhšie čakanie na večeru a to im skrátili granulky, ale v menšom počte – postiť sa je rovnako zdravé pre nás, ako aj pre ne. Raz ročne to nikomu neuškodí. Tento rok to boli moje prvé RAW Vianoce a tak mi to zabralo viac času a jedli sme až po 18stej hodine. BLRA už boli hladné ako vlci.

Po minuloročnom fiasku s morskými príšerkami dostali klasiku – lososa, ktorého milujú.  Veľmi si pochutnali. Ich kožuchy sú teraz jemné a hladké a dnes ich čaká druhé kolo ešte, rovnako ako aj zajtra. 🙂

 

 

Po večeri sme už všetci čakali kým zazvoní zvonček a mohli sme konečne rozbaliť svoje darčeky. 🙂

BLRA si tam tiež našli – ako inak. Ide o interaktívnu hračku  Petsafe hračka pro mačky z kolekcie  FroliCat.

Myslím, že ako sa im páčila najlepšie vyjadria fotky a video. 🙂

Som rád, že sa im hračka páči – bola to dobrá investícia – snáď aj niečo vydrží.

Mačičky boli také vyčerpané, že pred polnocou spali všetky s plnými bruškami a unavenými labkami.  Dnešné sviatočné ráno, ale už boli zase v strehu a plné energie. A tú som podporil mäsovými maškrtkami z kengury, ako súčasť vianočného menu. Exotika im tentokrát zachutila a zhltli ich všetky.

 

Aké ste mali Vianoce Vy – myslím tie mačacie?!

Podobné články:

Vianoce v znamení rýb

Merry Christmas & Happy New Year!

BLRA držali na Štedrý deň hladovku

Vianoce troch mušketierov známych ako BLR

 

2 Comments

  1. Dobrý deň Kajo, tolerovaný člen BLRA 🙂

    U nás boli na večeru kapsičky s lososom. V podstate každý svoju zjedol hneď. Dnes dostali RC pre British Short Hair. Dostaávajú ich raz za čas a veľmi im chutia. Ešte majú Gourmet kapsičky a na okoštovku z Mountfieldu Viva konzervy pre psov s vysokým obsahom mäsa. Tak raz za mesiac im dáme niečo psie pre zmenu. Niektoré už videli aj stromček. 🙂

    Micinka, Murko, Najka, Tuľa, Skumi, Mamoj, Ryško a dvojnohí tolerovaní Gitka a Vlado , pozdravujú BLRA a ich Kaja. 🙂

    Gitka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..