Choupette Lagerfeld oslávila 19. augusta svoje prvé narodeniny

Karl Lagerfeld je veľmi známy módny návrhár žijúci v Paríži. Pôvodom je však z Nemecka, čo už málokto dnes vie. Karl pracoval ako kreatívny riaditeľ pre svetové impérium ako Channel či Fendi a okrem toho má i vlastnú značku. Niektoré jeho veci môžete vidieť aktuálne v showroome na Laurinskej ulici v Bratislave.

Okrem módy Karl miluje aj svoju mačku Choupette, ktorá oslávila 19. augusta svoje prvé narodeniny.

Choupette

Karl je veľmi zaujímavá postavička, ktorá žije vo vlastnom vesmíre. Tak žije aj jeho milovaná mačka. Tá sa narodila pod šťastnou hviezdou, pretože byť mačkou Lagerfelda je naozaj rozprávkový život. Mladá Choupette má k dispozícii dve služobné a osobného šoféra.
Služobné píšu pravidelne mačací denník o tom, čo každý deň robia, aby si ho Karl mohol neskôr prečítať a bol v obraze, ako sa jeho chlpáčik cez deň mal.

Mica samozrejme má vlastné konto na sociálnej sieti twitter a pravidelne sa stretáva s najznámejšími celebritami celého sveta, raz dokonca fotila s Leatitiou Casta.
Choupette rovnako miluje hru na iPad-e a jej misky na jedlo sú značky Goyard.

Zdroj fotky nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.