Happy hour na Zoohit.sk – využite zľavu len dnes

Práve dnes prebieha skvelá nákupná akcia v internetovom obchode Zoohit.sk. Uskutočňuje sa pod názvom HAPPY HOUR, čo znamená, že v obmedzenom čase môžete dnes nakúpiť vybrané produkty za znížené ceny. Akcia prebieha od 10:00 do 18:00.

Doporučiť by som vám chcel Cat Activity Snack Roll – hračka s odměnou.
Valček a snack balls
Valček naplníte granulkami alebo maškrtami a necháte mačku, aby si svoju odmenu vydobila sama svojou aktivitou. Otvory na valčeku sú pomerne veľké a tak by som hračku odporúčal najmä tým, ktorí svojich cicúchov kŕmia väčšími granulkami. Také sú napríklad dentálne granulky ako Royal canin oral care, alebo dentálne diety od Royal canin či Hills a určite aj mnohé iné. Malé granule by totiž vypadávali veľmi ľahko a hra by stratila svoj základný význam.

V rámci enrichmentu domáceho prostredia mačky je takýto spôsob kŕmenia veľmi vhodný, u bytových mačiek až žiadúci. Mačke sa tak obmedzí pasívny príjem krmiva a je nútená vyvinúť fyzickú i mentálnu aktivitu , aby získala to, po čom jej žalúdok túži. Mačička si rozvíja svoje schopnosti, zabaví sa a je aktívna.

V rámci tvorby podnetného prostredia by za úvahu stál aj Škrabací valec Diogenes XXL . Zháňam niečo také už dlhšie (ale radšej by som vyššie) a preto viem, že ceny sú naozaj vysoké a tak takáto akcia príde určite vhod.

Ak ste sa inšpirovali, tak prajem príjemné nakupovanie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *