Internetový obchod Mall začal veľký výpredaj krmív a potrieb pre domácich miláčikov

Internetový obchod Mall oznamuje svojím newslettrom skvelé správy : Krmivo a potreby pre chlpatých miláčikov za akciové ceny!
Začal sa ďalší výpredaj, kde nájdete vybrané produkty za veľmi výhodné ceny. Milovníci a chovatelia mačiek tam nájdu najmä krmivá a škrabadlá s veľkými zľavami.

Nezabudnite, že v mall.sk/mall.cz nájdete aj skvelú podstielku JRS kočkolit Cats Best ÖkoPlus 40 l s trvalo nízkou cenou 19,90EUR/499Kč

Viac informácií na stránkach obchodu mall.sk, mall.cz.
Informácia čerpaná z newslettru mall.sk

4 Comments

    1. O obchode zoofast sa tu už písalo ako o veľmi nespoľahlivom – zasielali krmivá tesne pred spotrebou alebo iný druh, neriešili reklamácie a podobne. Bolo viac ohlasov aj na iných stránkach, takže by som ho nedoporučoval, ale voľba je na každom z nás.

  1. Ja od nich beriem a nebol problém s ničím, inak by som to sem nedávala, je pravda, že beriem od nich len podstielku…a podstielka nie je krmivo…mall účtuje za dopravu, takže ak človek nie je z BA, vyjde ho to drahšie…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.