SPOJTE SA S NAMI!

BUĎTE S NAMI V KONTAKTE!

Mačacie príbehy štvorice BRAG môžete sledovať aj prostredníctvom fotiek a videí na INSTAGRAMe wildscatsblog

Pridajte sa k našim priateľom na FACEBOOKu a navštívte náš profil: WildsCatsBlog

Kompletný PLAYLIST publikovaných videí v článkoch nájdete na našom YOUTUBE kanáli WildsCatsBlog

Sledovať nás môžete aj na TWITTERi : WildsCatsBlog

Rovnako nás nájdete aj na Snapchate WildsCatsBlog

hashtag #wildscatsblog

NAPÍŠTE NÁM

wildscats@wildscats.com

8 Comments

 1. do zajtra mám ešte čas rozhodnúť a najmä nájsť nejakého dobrodinca, ktorý vyhodenému najdúchovi, o ktorého sa starám už asi 3 týždne a teraz som ho v piatok 20.10.2017 odniesla na veterinárnu polikliniku, kde ho ochotnejšie ako ochotne vzali pod liečiace krídla, je aj v nemocničke a ošetrujú ho, ale zajtra už nemám peniaze na ďalšie opatrovanie v nej a budem musieť trvať na utratení malej Betinky. Ak máte možnosť sa so mnou skontaktovať na túto adresu a dať mu nádej na doliečenie a ste, alebo máte možnosť sa dostaviť do Bratislavi, lebo neviem, kde sídlite, keďže to nikde nevidím, tak Vás prosím o pomoc.
  Prípadne sa je možné ozvať sa mi zajtra počas dňa aj na dole uvedené mailové adresy
  Ak viete skontaktovať niekoho, kto by vedel pomôcť vo veľmi krátkom a súrnom čase, budem vďačná.
  Mačiatko sa lieči na zápal dolných dýchacích ciest. Ešte je malátne a veľmi nepapá… takže neviem. Veterinár akože stále dokola tvrdí, že je životaschopné, ale ja už nemám možnosť sa v danej veci viac angažovať… Zajtra v neskoro pobede budem musieť rozhodnúť…
  Ďakujem za pomoc

  1. Dobrý deň,
   nie som útulok, ani depozit, neviem vám pomôcť umiestnením mačiatka, môžem poskytnúť len priestor pre inzerciu.
   Skúsili ste osloviť Slobodu zvierat a združenie MačkySOS?
   Kontaktovali ste obec že ste našli mačiatko bez domova?
   Na Slovensku funguje veľa depozitov a občianskych združení, verím, že by nakoniec niekto pomohol.

 2. dobrý deň!
  Ďakujem za reakciu. Slobodu zvierat som oslovila, sú preplnení, odporučili mi zavolať mestskú políciu (159) – čo som nepochopila, čo to s tým má… Mačky SOS nemajú telefón, čo by pre rýchlu komunikáciu mi vyhovovalo. Takže to tak vyzerá, že mačiatko bude utratené. Napokon tá liečba antibiotikami akosi ide véééľmi pomaly, mača neje, je malátne, zrejme mu nie je veľmi dobre. Skúsim ešte raz osloviť Mačky SOS, ale veľmi si nádeje nerobím…

  Ale ďakujem aj za rady.
  Želám príjemný deň a poobjímajte za mňa svoje mačuľky, majú sa dobre, nech ešte viacej pocítia, že je im s Vami dobrúčko ;))))

 3. Dobrý deň!
  🙂 mám dobrú správu. Práve som sa vrátila z veterinárnej kliniky a jedna pracovníčka z tímu si mačičku Betinku osvojila!!!!!!! Betinka už má domov a i opateru a to dokonca odbornú. Horšie je, že dnes sa mačiatku pohoršilo, ťažšie dýchy, podostávala lieky. Bola som ju pozrieť a veru, ťažšie sa jej dýchalo. Nuž… ale aspoň viem, že naozaj bude v dobrých rukách. Betinka naozaj potrebuje jedine lekársku pomoc, ale som rada, že sa tam nad ňou a fakticky i nadomnou 😉 zľutovali… tak som im vďačná! Zatiaľ sa teda na Betinku osud pousmial, uvidíme, ako to pôjde s ňou ďalej.

  Želám príjemný deň!

 4. Dobrý den, chtěl bych na Vašich stránkách zveřejnit recenzi k nově vydané publikaci Policajná kynologie, teoria a prax, kterou vydala Vysoká škola veterinárního lekárska v Košicích.
  Můžete mi sdělit mailovou adresu, kam mohu recenzi poslat.?

  1. Dobrý den,

   mockrát děkuji za nabídku ale tohle je blog o kočkách. Nevidím tady spojitost s policejní kynologií. Věřím , že tady by si svoje publikum nenašla. Určitě najdete vhodnější místo, kde vaše práce najde své fanoušky a příznivce.

   Hodně štěstí!

   Kajo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.