V sobotu 26.9.2015 Vás srdečně (opravdu srdečně – protože akci pořádá sdružení Srdcem pro kočky zvané „Srdíčka“) zveme na umisťovací výstavu koček, která se bude konat v Praze na Chodově.
Výpravu Sekce na ochranu koček z Plzně bude tvořit, krom lidského doprovodu, kočička Minda a trio černobílých sourozenců Amanda, Portík a Tečka. Všichni kočičáci budou na výstavě hledat nový domov a snad se alespoň některému z nich poštěstí! Jejich profily nejdete v albu „Aktuální nabídka koček“.


Zároveň máme možnost na výstavě mít i náš prodejní stánek, kde najdete úchvatné pletené kočičí hračky, unikátní pelíšek a slušivé pantoflíky z dílny Věrky Mattasové, přenádherné ručně malované hrnečky od Petry Zmrzlíkové, užitkové věcičky z papírového pedingu vytvořené p. Ronovskou, malované tašky, spoustu keramiky a když se zadaří také originální sérii pečených čajů z domácí zahrádky.
A naši kočičáci a stánek samozřejmě nebudou na výstavě jediní – takže nabídka kočiček i charitativních krámků ostatních sdružení bude více než pestrá!

Neváhejte a přijďte se s sobotu podívat, nakoupit si, podpořit kočičáky a třeba si i nějakého toho chlupatého kamaráda odnést (pevná přepravka nutností).
Budeme se na Vás všichni těšit a jsme rádi, že nás „Srdíčka“ a paní Kristýna Kacálková přizvali 🙂


Info prevzaté z FB: Sekce na ochranu koček – Svoboda zvířat Plzeň

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..