I tento rok pořádá hudební agentura DIVAmusic již 3. charitativní dvoudenní festival „pro kočku“, kde budou vystupovat kapely různých žánrů , které se dobrovolně vzdaly honoráře ve prospěch opuštěných kočiček a pejsků. 3. festival pro kočku 2013 se bude konat ve dnech 7. a 8.6.2013 od 17 do 22 hodin v areálu restaurace U krále Václava IV.
Páteční odpoledne a večer 7.6.2013 bude věnován big beatu, rocku a metalu a v sobotu 8.6.2013 odpoledne se zaměříme na trempy a tuláky, milovníky folku a country a to vše v nádherném prostředí venkovní restaurace U krále Václava IV (www.ukralevaclava4.cz, Kunratice 406, Praha 4 – bus 114, 193 zastávka Ústavy Akademie Věd), kde se nejen čepují různé druhy piv a limonád, ale i velice dobře vaří.

Kdo nezná prostředí tohoto areálu, má se na co těšit. V příjemné zeleni je spousty zajímavostí pro děti jako například houpačky, prolézačky, skluzavky , pískoviště, trampolína aj.. I okolí restaurace přímo vybízí k procházce, po které se opět rádi vrátíte zpět.

Vstup na tento festival je pro veřejnost zcela zdarma, i když u vstupu bude připravena schránka na vybírání dobrovolných příspěvků, které pak odevzdáme občanskému sdružení OS www.kocky-online.cz, aby je postoupilo potřebným útulkům.
Pevně věříme, že částky návštěvníků budou nejméně ve výši 2 konzerv (50,-Kč) pro kočku. Pokud někdo bude chtít přinést konzervy, suché krmivo a nebo stelivo, nebráníme se ani darům.

Hrajeme pro pomoc těm, kteří neměli to štěstí stát se něčím přítelem, mazlíčkem a členem rodiny. Oni nemůžou za to, že se narodili bez domova, že je někdo týral, vyhodil nebo nepřijal, Oni chtějí také jenom žít.

Přesný seznam přihlášených kapel a jejich pořadí vystupování se dozvíte včas na www.divamusic.estranky.cz
Program nalezneze zde.
Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že společně s Vámi pomůžeme alespoň některým kočičkám a pejskům k lepšímu životu.
Předem Vám děkujeme.

Vaše agentura DIVAmusic
Program nalezneze zde.

Infor prevzaté z tlačovej správy DIVAmusic na kocky-online.cz/clanky/3-festival-pro-kocku-2013

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..