Dobrý deň,

30.06.2017 som sa ujal malého mačiatka ktoré malo vtedy asi dva mesiace. Bolo nájdené jedným malým chlapcom, ktorý si vykračoval po asfaltke pod záhradkárskou oblasťou v Lučenci s mamou, ja som išiel za nimi. Tak som ho zobral na záhradu kde je doteraz. Pred dvomi týždňami, ku Kitty pribudlo ďalšie mačiatko asi kocúrik. Bolo pred maminou záhradou a pani, ktorá išla okolo s malým psom sa ma spýtala, či to je moje. Tak som sa ho ujal.
S Kitty sa majú veľmi radi. Mačiatka spávajú spolu.
Budem musieť odcestovať, a vyriešiť to tak, aby som bol spokojný ako niekto kto ich má rád bojí sa o drobcov a chcel by ich vidieť spokojných.
Kŕmené sú pravidelne: surové mäso – hydinové srdcia, žalúdky, granule, paté, konzervy Kaufland, Lidl, kapsičky Whiskas sem tam nejaká zbytočnosť s chladničky.
Mačiatko má asi štyri mesiace váha cez dva kg.
Mačiatko asi kocúrik má asi dva mesiace váha do 1kg.
Spávajú v čistom interiéry. Sú čistučké.
Hygienické návyky ako mačiatka.
adopcia mačiatok

Myslím nebude problém s podstielkou pre toho kto by ich chcel mať len v interiéry.
Sú v režime: ráno keď vstanú, tak sa napapajú, sú v záhrade doobeda, potom spia v interiéry v bezpečí kde majú granulky a čistú vodu. Som mimo záhrady cca.4 hodiny, vraciam sa dám im papať a sú vonku do zotmenia. Spinkajú dnu v chatke kde sa podlaha vytiera mopom 3x do týždňa, alebo podľa potreby a zmetáva sa to dva krát denne.
Potrebujem mačiatkam helfnúť, lebo ich mám rád.
Nemôžem si ich nechať z dôvodu práce mimo SR.
Navštívil som lučenský útulok kde som priniesol dve 120 litrové vrecia plne funkčných čistých vecí pre potreby útulku ( hrnce, pekáče-plechy, paplón, návleky na paplón, plachty, hračky-plyšové…) Aj napriek tomu nemám dôveru k lučenskému útulku a rád by som ich umiestnil INDE.
Ďakujem, za pomoc.
S pozdravom,
Kaliňák Viktor
00421 944 909 054
00421 944 767 045
Ďalšie info aj v inzeráte tu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..