Už od dávna sa traduje, že mačky patria k ženám a muži sa im zďaleka vyhýbajú. Je to samozrejme blud, hoc štatistickým faktom ostáva, že ženy majú k mačkám jednoducho bližšie. Údajne im vadí mačacia nespútaná a divoká povaha, ktorá sa nedá skrotiť a ovládať, čo sa vylučuje s mužskou potrebou vládnuť. Tú si muži adekvátne ventilujú pri psoch, ktoré ich bezhranične zbožňujú a na slovo poslúchajú.

Vzťah mužov a mačiek by samozrejme mohol byť na dlhšiu debatu. Každopádne nie je na svete málo mužov milovníkov mačiek. Skôr naopak. Vždy ich bolo dosť, len sa to presne nevedelo. 🙂
Dnes je moderná doba internetu a na webe sa dá nájsť kopa rozličných stránok. Niektoré sa špeciálne venujú práve mužom a mačkám a tie vám chcem dnes ukázať.
Je to jasný dôkaz toho že aj muži mačky milujú a dokážu si s nimi vytvoriť plnohodnotný vzťah.

Prvá stránka nesie názov Cute boys with cats – pekní chlapci s mačkami, kde si môžete pozrieť stovky fotiek.

Druhá, ktorú som našiel je už venovaná 30 pekným chlapcom s bradou a mačkou – The 30 Cutest Boys With Beards With Cats 🙂

A toto je len vrchol ľadovca!
Láska k mačkám predsa nie je viazaná na pohlavie! 🙂
Robinko a ja 2012

2 Comments

  1. No to je krása. Len kde takých mužov nájsť? 🙂 Ked sa s niekým zoznámim a spomeniem, že mám doma mačku a kocúra, zaksichtí sa a viac sa mi neozve. 🙂 No nič, hľadám ďalej :))

    Renáta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..