Kto by to bol povedal, že budem raz písať o americkom prezidentovi v súvislosti s mačkami. A kto by to bol, ale povedal, že tým prezidentom bude práve Donald Trump. Bohužiaľ sa ale nejedná o nejakú dôležitú úpravu práv mačiek v USA či sprísnenie postihov tých, čo s mačičkami nezaobchádzajú správne, ale samozrejme ide o ďalšiu trumpovinu.

Prezident, ktorý ovláda marketingové nástroje tak, že mu dohodili kreslo najvyššie postaveného úradu na svete vie, že svoje meno/čiže brand,  musí chrániť. Práve preto, namiesto toho, aby riešil podstatnejšie veci, ktoré sa priamo dotýkajú jeho pracovnej náplne, snaží sa postihnúť všetkých, ktorý sa o ňom nevyjadrujú kladne, alebo si z neho, ako verejnej osoby, robia „dobrý deň“.Jednou takou osobou sa stala aj Lucy, len 17 ročná dievčina, ktorá vytvorila komickú webstránku, kde môžete poškriabať tvár pána prezidenta Trumpa mačacími labkami. Stránka kittenfeed.com sa stala rýchlo populárnou, pretože ak nie ste spokojný s tým, čo Donald robí, môžete sa mu aspoň takto pomstiť a uvolniť zo seba to napätie. 🙂

Bohužiaľ vďaka obľúbenosti tejto recesie sa stala stránka nepohodlnou a úrad prezidenta sa ju snaží zablokovať. Zatiaľ ale stále beží, takže ak by ste mali záujem vyškrabať pánu prezidentovi oči, stále je možnosť!

Ja som mu svoje za tie jeho prešľapy ohľadom ľudských práv už dal!

A čo vy? 🙂 #TrumpCat

 

 

Podobné príspevky:

Miley Cyrus zverejnila rany po útoku mačky

Fešák Dave Franco je ďalší hollywoodsky milovník mačiek

Celebrity a ich chlpatí miláčikovia – mačky

Známe tváre a ich chlpatí mačací priatelia

Katy Perry a Ireland Baldwin si dali vytetovať tváričku Hello Kitty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..