Na svete žije veľa podivných a krutých ľudí. Mnohí dokonca s nami pracujú, sedíme vedľa nich denno denne v autobuse, žijú vedľa nás, ich deti chodia s našimi do školy, ….. nemusíme nič tušiť až pokým sa na verejnosť nedostane video ako to, ktoré vám dnes ukážem.
Nenápadná žena v strednom veku vynáša odpadky do smetnej nádoby na ulici. Na priľahlý múrik vyskočí murované mača , ktoré žena dokonca chvíľu hladí. Zrazu sa však žena začne rozhliadať po okolí a to neveští nič dobré. Mača schmatne a jednoducho ho vhodí do smetnej nádoby a rýchlym krokom odíde.

Čo sa tejto podivínke hnalo hlavou to naozaj nepochopím.

Celý incident však nahral mladý pár, ktorému mača menom Lola patrilo. Prípad sa dostal do televízie a žena bola identifikovaná ako Mary Bale (45).
Podľa jej vyjadrení sama nechápe čo je to za cirkus, veď šlo len o mačku. Zaujímavý názor – asi by tetušku trebalo poslať niekam do gulagu, aby si začala vážiť život!!!

Neskôr za za svoje správanie ospravedlnila s tým, že sama nechápe prečo tak konala a rozhodne nechcela Lole ani jej majiteľom ublížiť.
Každopádne tak učinila až pod tlakom verejnosti a tlače.
Je však úžasné, aký rozruch a publicitu prípad vyvolal!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..