28.10.2015, 09:30 | Obyvatelia metropoly mali v utorok o niečo krajší deň. Niektorým z nich pracovné povinnosti spríjemnili roztomilé chlpaté klbká.  Mohli si totiž nechať doviezť milé mačiatka až do kancelárie a 15 minút sa s nimi pomojkať. Charitatívnu akciu podporil aj Nový Čas a do newsroomu objednal štyri rozkošné zvieratká.

Túto akciu rozbehla Slovenská aliancia ochrancov zvierat (Saoz) v spolupráci so službou Uber . Viac sa dočítate a videá si pozriete za odkazom tu.

UBER je služba známa po celom svete. Nedávno mačiatka prišli potešiť aj redakciu US VOGUE.

 

Mnohým táto akcia príde ako netradičná, iným ako zábavná, ale tiež kontroverzná. Sloboda zvierat celý nápad považuje za týranie a trápenie mačiatok. K nim sa začali pridávať ľudia, ktorý toto združenie podporujú. Diskusie sa začali plniť názorov a nie vždy pekných a príjemných, až človeku začína byť zle. Nie nadarmo sa hovorí, že každý dobrý skutok musí byť hneď potrestaný.

Môj názor je taký, že každá novinka prináša odpor k zmene. Pokiaľ sa vyberú nebojácne mačiatka, čo tak naozaj z početných videí vyzerá, nemám s tým žiadny problém. Zbierajú sa peniažky na dobrú vec, mačiatka majú šancu na nový domov a ešte to prináša spontánne PR pre združenia a najdúšikov. Je to len nový spôsob ako pomáhať.

Čo si myslíte vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..