Lola, Lolíček či Prísavník, to všetko sú prezývky mojej čiernej mačacej divošky. Tá v dnešný deň oslavuje svoje už 5 narodeniny. To je v prepočte na ľudské roky pekných 36 rokov, takže o niečo málo ako ja. 🙂
Zároveň sa dnešným dňom dostala na tú istú vekovú hladinu ako Aimmé.

Lolinka želám ti krásne narodeniny, veľa energie a životnej sily a hlavne pevné a dobré zdravie. Nech si tu s nami čo najdlhšie, spokojná a šťastná, plná života a energie do hier, ako je tomu aj doteraz.

 photo P7110003copy_zps355c49de.jpg
 photo PA150018copy_zps3be00d1c.jpg
 photo PA150045copy_zps0b3a50dd.jpg
 photo PA150073copy_zpsff5323ea.jpg
 photo PA270002copy_zpsfd232fe5.jpg

4 Comments

 1. Gratulujem lole. A mám otázku. Ako určuješ dátum narodením svojich mačiek ? Ja to ozaj presne neviem. Murka nám doniesli lesníci, ktorí ho našli hrozne plakať na veľkej kope dreva uprostred lesa. Bol maličký, možno mal 4 týždne. ale neviem. A Artuška som si adoptoval od e-mačky.sk, keď bol ako hrozne malinký dehydrovaný hrozne zašpinený zachránený z okolia domova dôchodcov tuším že Prievidzi. Ale dátumy ozaj netuším. To len tak odhadom prehlásiš dajaký dátum za narodeninový ?

  luborko
  1. Zdravím Vás,

   ďakujem za prianie. Všetky moje mačky majú dátum narodenia. presný viem len u dvoch. U adoptovaných z depozitov som si ho odhadom jednoducho určil. 🙂
   Každá micka čo ku mne do rodiny prichádza dostáva automaticky nové meno a tiež dátum narodenia.

 2. Gratulujem Lolinke k narodeninám a som veľmi šťastná, že je práve u Vás, Kajo. Nikdy nezabudnem, ako sme ju trepčili k veterinárovi pešo v hlbokom snehu v taške zabalenú do deky a netušili, čo s ňou vôbec bude. Je úžasné, že to takto dopadlo. Želám Vám obom, aby ste sa dožili ešte veľa spoločných šťastných rokov.

  Ak môžem luborkovi: My máme 4 mačky a iba u jednej vieme, kedy sa narodila. Žabka a Bucka sme našli začiatkom júla a mali cca 4 týždne, tak sme im stanovili dátum narodenia na Deň detí, 1. júna. Boba sme prvýkrát videli v jedno leto, keď mal asi pol roka, ťažko povedať, tak sme mu stanovili dátum narodenia 1. februára, čo bol zároveň aj deň, keď sme mu ako cca dvojročnému zachránili život a odvtedy je u nás. Je to vlastne otázka konvenčnej dohody 🙂

  1. Ďakujem Vám Alexandra!
   Ja som tiež veľmi rád, že ju mám doma. Mala byť ryšavým kocúrikom a nakoniec som neskutočne šťastný, že je to práve ona. Ryšavec prišiel rok po nej, takže aj to sa mi splnilo a nakoniec mám aj vytúženú mainku, čo by som nikdy nepovedal, že sa stane, pretože ja mačky adoptujem a nie nakupujem.
   Čo sa týka mačacej rodinky tak som maximálne spokojný. Len predčasný odchod Kollbýčka ma mrzí a vždy bude, ale aj to patrí k životu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..