Technika je dnes tak vyspelá, že aj dodávatelia produktov pre zvieratká vymysleli rôzne kamerové systémy, aby sme mohli svoje mačičky sledovať aj počas neprítomnosti doma. Napríklad kamerové systémy na obojok, aby sme videli, kam sa túlajú naše outdoor mačičky.

Vždy ma zaujímalo, čo mačky robia, ak nie som doma. Presne ako vo filme, ktorý je práve v kinách. Predpokladám že spia, ale isto sa dejú aj iné veci. Rovnako by ma bavilo ich kontrolovať, ak by som musel na pár dní odcestovať.

Kamerový systém s nejakou aplikáciou pre mobil /ako má výrobok kittyo, o kt. určite napíšem/ bude určite súčasťou našej domácnosti jedného dňa. Než sa tak stane, môžeme zatiaľ pozorovať iné domácnosti a ich záznamy. Kombináciu toho, čo robia domáce mačky a veľké mačkovité šelmy v noci nájdete v nasledujúcom videu.

Verím, že vám bude páčiť rovnako, ako mne.

 

Podobné príspevky:

Mačací spánok

Spánkové zvyklosti BLRA

PREDSTAVUJEME: Mačacie kamerové systémy

Mačiatka v priamom prenose pomocou kamery – mačiatkovský livestream

Mačkami inšpirované praktické elektronické doplnky do domácnosti

Pozvánka do slovenských kín na film Tajný život maznáčikov (The Secret Life of Pets)

 

 

2 Comments

  1. Pekný deň. Sú kamery aj o 70% lacnejšie než tie určené pre domácich miláčikov, len si ich treba dohľadať, ide o klasické domáce kamery. Kúpili sme ich z čistej zvedavosti, iný opodstatnený dôvod ako zvedavosť denného režimu našich miláčikov sme nemali. nemusím na nich v práci myslieť ako mi chýbajú a rovno sa pozriem (:

    Kubo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..