Ellen DeGeneres miluje svoje zvieratká a taktiež svojich fanúšikov. Pravidelne na svojich webovkách a sociálnych sieťach informuje o svojom živote a tiež o zábave a pekných chvíľach, ktoré so svojimi miláčikmi spolu so svojou manželkou zažili.
Nedávno poslala fotku s odkazom, aby ľudia hľadali jej mačku. Tá sa samozrejme ako každá poriadna mica neskutočne rada hrá na schovávačku.

Vidíte ju? 🙂

 photo Ellen_zpsc7af26ae.png

2 Comments

  1. Mačka je dolu na knihách. Nám sa raz schoval Artuš. nebolo ho nikde, nemohli sme ho nájsť. Tak sme boli presvedčení, že je dakde vonku. keď bolo už tma a Artuša nikde, prehľadali sme celý dom, či niekde nespadol alebo dakde nie je. Ja som nebol doma, tak Jožko zostal spať tam, kam chodia spávať mačky. Bolo dosť zima, mierny mráz. Ale mal otvorené okno a hrozne mrzol, aby Artuš mohol prísť. O pol tretej nad ránom Artuš došiel. Vraj ani nevie kedy. Až o pár dní som náhodou došiel na to, že Artuško veru vôbec nebol vonku. Krásne si spinkal na prípecku, ktorý mu zohrieval krb. Bol neviditeľný. Odvtedy je to jeho obľúbené miesto naďalej v zime.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..