Určite nie som jediný „mačkami posadnutý“ ailurofil, ktorý mačky miluje natoľko, že zbiera všetko s nimi spojené: uteráky, magnetky, posteľné prádlo, plyšáky, drevené sošky, vešiaky, rámčeky na fotky, poznámkové bloky, prívesky na kľúče,….. Rozhodne mám doma nielen 16 labiek, ale kopu ďalších neživých, ktoré dotvárajú mačaciu atmosféru nášho spoločného domova.

Blízki ľudia z môjho okolia majú teda veľmi ľahkú voľbu, ak mi zháňajú nejaký darček. Čokoľvek s mačacím motívom je u mňa viac ako vítané. Jedna z vecí, ktorú som naozaj ešte nevidel, sú však vianočné ozdoby s mačacou tématikou. Teda až donedávna.

Dizajnérsky obchod z Poľska Almi Décor ponúka 3 druhy mačacích ozdôb. Milovníci mačiek majú teraz možnosť zahaliť i vianočný stromček do mačacieho šatu a vytvoriť si tak pravé mačacie Vianoce. 🙂
Je pravdou, že tieto ozdoby sú exkluzívne nielen dizajnom, ale aj cenou, ale na druhú stranu sú to len tri druhy, ktoré môžu vhodne doplniť klasické lacné plastové ozdoby a dodať vianočnému stromčeku nádych luxusu.

almi
almi
almi
almi
almi

Bohužiaľ, predajne Almi Décor sa na SK zatiaľ nenachádzajú. Ak chodíte do Poľska, Litvy či Prahy, tam je ich dosť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..