Milovníkov mačiek nie je nikdy dosť . Vždy ma poteší, ak odhalím ďalšieho, zvlášť ak ide o celebritu, ktorá môže byť príkladom pre široké masy a spropagovať tak adopciu pred kúpou, alebo pomôcť s kastračnými programami. Najnovšie sa v rozhovore v televízii odprezentval ako „cat person“ mladý fešák z Hollywoodu, Dave Franco.

Dave je mladším bratom úspešného oscarového herca Jamesa a nášmu divákovi môže byť povedomý z komédií Susedia a Susedia 2. Dave sa pred pár týždňami zastavil v Talk Show Jamesa Cordena a tam sa rozpovedal o svojej mačacej rodinke.

Dave vlastní dva krásne pouličné mačičky, ktoré si adoptoval. Sám rád zvýrazňuje že majú cez 8 kg. Sú ale jeho veľkou láskou.

Herec sa ale pomerne nedávno zasnúbil s kolegyňou,  Alison Brie. Práve preto spomenul, že keď začal ich vzťah, mal strach, ako to budu mačky znášať. Veľa času začal tráviť mimo domov a tak sa svojej lásky spýtal, či by jej nevadilo, ak by so sebou vzal aj svoje mačky. Ona súhlasila a to bol moment, keď si Dave uvedomil, že ona je  pre neho tou pravou a chce si ju vziať. 🙂

Krásne, čo poviete!

Rozhovor aj s ukážkou mačiek si môžete pozrieť tu:

 

Podobné príspevky:

Celebrity a ich chlpatí miláčikovia – mačky

Demi Lovato si obstarala mačičku aj napriek alergii

Lucie Bílá poodhalila v novom klipe svoje súkromné sídlo a odrastené mačky

ELLE.cz uvádí : Nejslavnější kočky

Známe tváre a ich chlpatí mačací priatelia

Kočkománie! Která celebrita má nejroztomilejší kočku?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..