Milí přátelé,

nedávno jsme se vás v newsletteru ptali, jestli byste v našem sortimentu uvítali i dobroty pro vaše domácí chlupáče („nahá“ plemena prominou 🙂 ). Tolik pozitivních reakcí nás příjemně překvapilo, a proto je už teď najdete v naší nabídce.

Dodavatele jsme vybrali se stejnou pečlivostí, jako vybíráme naše farmáře a moc dobře nám posloužily i vaše tipy, za které děkujeme. A protože s většinou z nás bydlí pes nebo kočka, velkou roli hrálo i rozhodování, zda bychom našim mazlíkům to či ono krmivo sami dali do misek. Naše největší sympatie získala značka Applaws, nejen kvůli jedinečnému složení, ale také proto, že dbá na původ surovin, které do krmiv používá.

To nejdůležitější, co byste měli vědět o krmivu Applaws:

1. Je 100% přírodní a obsahují pouze kvalitní maso, zeleninu a bylinky. 2. Neobsahuje obiloviny, vedlejší živočišné produkty, sójovou bílkovinu, barviva, konzervanty, dochucovadla ani geneticky modifikované (tzv. GMO) suroviny. 3. Použité kuřecí maso pochází z chovů, v nichž jsou kuřata krmena přirozeně bez přidaných hormonů a antibiotik, ryby jsou loveny ve volné přírodě způsobem neohrožujícím delfíny.

Věříme, že vašim čtyřnohým kamarádům zmizí obsah misek raketovou rychlostí. 🙂 Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, jak jim chutná a klidně nám pošlete i fotky na info@freshbedynky.cz nebo nás označte u své fotky na Facebooku.

P.S. Chtěli byste větší balení granulí? Napište nám nebo zavolejte. 🙂

Inf prevzaté z newslettra Freshbedynky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..