Mačky od počiatku svojej domestifikácie inšpirujú ľudí k tvorbe. Kreativita v tomto smere nemá hraníc. Či ide o umenie, módu, šperky, hračky, detské seriály, komiksy, tetovania, hudbu, grafiti, výšivky, … Tí, čo mačky bezmedzne milujeme sme nimi fascinovaní a radi sa nimi obklopujeme. Zbierame sošky, nosíme tričká s packami, kupujeme kalendáre s mačiatkami a podobne.

Sú však aj takí, ktorí svoj talent využijú na kreatívnejšie veci. Tak vznikla aj heavy metalová óda na mačky, ktorá vás zaručene pobaví. Na tejto stránke v sekcii zábava sú síce mnohé inšpirácie týmito šelmami, ale táto je zaujímavá práve spojením mačky a tvrdej metalovej hudby. mačka je predsa len vnímaná ako elegantná šelma. 🙂 Nie?

Video je plné krásnych mačiek v zábavných situáciach s rockovým podmazom typickým pre štýl kapely Metallica. Video zachytáva mladú ženu „posadnutú mačkami“, ktorá už začína byť pre svoje okolie neznesiteľná. Stredom jej života sú mačky, mačky a zas len mačky. Pozor aby sme tak nedopadli aj my – posadnutosť zabíja!:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..