Asi najznámejšou mačkou na svete je Hello Kitty. Tá za svoju 30 ročnú existenciu pokryla všetky segmenty trhu, ktoré mohla. Od rozprávok, cez seriály, film a hudbu prenikla do potravinárskeho priemyslu až k móde, šperkom, parfémom a elektronike. Hello Kitty je skutočnou módnou ikonou vo svete mačiek a produktov s jej podobizňou je nespočetne veľa. V súčasnosti sa na trh uvádza prvá kolekcia spodného prádla pod touto značkou.

Tvorcovia naznámejšiej mačky na svete sa spojili so spoločnosťou HANKY PANKY, aby vytvorili kombináciu ikonickej grafiky Hello kitty a intímneho spodného prádla.

Kolekcia spodnej bielizne určená najmä pre mladé dievčatá a ženy sa bude cenovo pohybovať od $27 do $98 v sieti the Hanky Panky TM. Sortiment kolekcie Hello Kitty collection ponúkne všetko, i kúsky pre vekovú kategóriu 18+ vrátane tango nohavičiek, chlapčenských šortiek a trenírok či nátelníkov s kryštálikmi a mačacou tvárou.
Photobucket

Kolekciu bude možné zakúpiť už od mája tohto roku prostredníctvo internetových obchodov HANKY PANKY a SANRIO a tiež v obchodoch a butikoch, ale až od 30 júna.

Zdroj informácií a obrázkov tu , tu a tu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..