Ďalší rok ubehol ako voda. Čím som starší, tým mám intenzívnejší pocit, že čas extrémne rýchlo plynie. Práve dnes sú to dva roky, čo boli stránky informačného portálu venovaného mačkám, mačiatkam a kocúrom wildscats.com spustené.
Dva roky môjho webu ma naozaj tešia a preto si dovolím krátku štatistiku a porovnanie s tým prvým. 🙂

Príspevky a videá

V súčasnosti je na webe zverejnených 916 článkov (476 za prvý rok) a príspevkov, na webe sa vystriedalo cez 98 videí mojich mačiek (60 za prvý rok), zverejnených bolo niekoľko stoviek fotiek, web má aktívnych 261 priateľov (152 za prvý rok)na sociálnej sieti FB a 2krát zmenil grafiku.

Návštevnosť

V kategórii Chovateľstvo podľa stránky toplist.sk sa web vzhľadom na svoju návštevnosť umiestňuje pravidelne medzi 11. až 13. miestom (22. a 17 miestom za prvý rok) a v kategórii mačky 2. mieste.(2. miesto za prvý rok)

Podľa českých ukazovateľov, kde je konkurecia enormne vyššia v kategórii Chovatelství podľa stránky toplist.cz sa web vzhľadom na svoju návštevnosť umiestňuje pravidelne okolo 150 miesta (minulý rok som tam registrovaný nebol) a v kategórii kočky okolo 10. až 15. miesta.(minulý rok som tam nebol registrovaný)

Poďakovanie!

Týmto sa chcem veľmi POĎAKOVAŤ všetkým VÁM, ktorí stránky navštevujete, pravidelne čítate a ich obsah pomáhate šíriť medzi ďalších ľudí. Veľmi ma teší úspech webu a to, že si našiel svoje miesto na slovenskom a českom internete.

Zároveň sa chcem poďakovať aj za príležitosť publikovať už dva roky moje články na stránkach odborného mesačníka Pes a mačka, rok na webových stránkach macka.sk a najnovšie aj na stránkach internetového obchodu PetStore, kde čoskoro vyjde prvý zo série článkov o mačkách.

Ďakujem aj za všetky pripomienky, podnety a komentáre!

Dúfam, že stránky budú úspešné aj naďalej a tak pomôžu šíriť osvetu ohľadom chovu mačiek.

ĎAKUJEM!

Kajo

Autor webu
WildCats
Svet mačiatok, mačiek a kocúrov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..