Čas s vekom plynie rýchlejšie. Neviem, či je to fyzikálne potvrditelné, ale môj osobný dojem je jasný. Čím som starší, tým mám intenzívnejší pocit, že čas extrémne rýchlo ubehia a nestíham sa zastaviť. Práve dnes sú to už 3 roky, čo boli stránky informačného portálu venovaného mačkám, mačiatkam a kocúrom wildscats.com spustené.
Veľmi ma teší, že si web našiel skupinku čitateľov, ktorí sa pravidelne vracajú a čerpajú informácie. Práve preto si dovolím krátku štatistiku a porovnanie 🙂

Príspevky a videá

V súčasnosti je na webe zverejnených 1150 článkov (476 za prvý rok, 440 za druhý rok ) a príspevkov, na webe sa vystriedalo cez 124 videí mojich mačiek (60 za prvý rok, 38 za druhý rok), zverejnených bolo niekoľko stoviek fotiek
Web má aktívnych 338 priateľov (152 za prvý rok, 109 za druhý rok) na sociálnej sieti FB a 2krát zmenil grafiku.

Návštevnosť

V kategórii Chovateľstvo podľa stránky toplist.sk sa web vzhľadom na svoju návštevnosť umiestňuje pravidelne medzi 11. až 13. miestom (22. a 17 miestom za prvý rok, 11. až 13. miestom za druhý rok) a v kategórii mačky 2. mieste.(2. miesto za prvý rok i druhý rok)

Podľa českých ukazovateľov, kde je konkurecia enormne vyššia v kategórii Chovatelství podľa stránky toplist.cz sa web vzhľadom na svoju návštevnosť umiestňuje pravidelne okolo 120. miesta (prvý rok som tam registrovaný nebol, minulý rok to bolo okolo 150. miesta) a v kategórii kočky okolo 10. až 15. miesta.(prvý rok som tam nebol registrovaný, minulý rok 10. až 15. miesto)

POĎAKOVANIE

Týmto sa chcem veľmi POĎAKOVAŤ všetkým VÁM, ktorí stránky navštevujete, pravidelne čítate a ich obsah pomáhate šíriť medzi ďalších ľudí. Veľmi ma teší úspech webu a to, že si našiel svoje miesto na slovenskom a českom internete.

Zároveň sa chcem poďakovať aj za príležitosť publikovať už tri roky moje články na stránkach odborného mesačníka Pes a mačka a 2 roky na webových stránkach macka.sk .

Ďakujem aj za všetky pripomienky, podnety a komentáre!

Dúfam, že stránky budú úspešné aj naďalej a tak pomôžu šíriť osvetu ohľadom chovu mačiek a pomáhať s adopciou miciek nechcených, opustených a z ulice..

ĎAKUJEM!

Kajo

Autor webu
WildCats
Svet mačiatok, mačiek a kocúrov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..