Nové technológie sa na nás valia každý jeden deň. Čo vyšlo dnes, zajtra je už staré či nemoderné. Ľudstvo napreduje míľovými krokmi a neustále sa snaží uľahčiť si život. Našťastie sa občas myslí aj na domáce zvieratká,  s ktorými často trávime viac času, ako s rodinou, alebo nám tú ľudskú rodinu suplujú.

Nedávno som objavil vychytávku pre mačičky v domácnosti, ktoré často zápasia s tým, že im ich chutné krmivko v miske zožerie iný obyvateľ domu. Poprípade majú mamičky problém, že do misky s krmivom chodia ich detičky a hrajú sa s ním, alebo mačičkám skrátka večera oschne, poprípade  stratí časom svoju atraktívnu vôňu a mačička ju teda následne odmieta.

Inteligentný dávkovač krmiva The SureFeed Microchip Pet Feeder od spoločnosti SureFlap tieto problémy vyrieši. Jediné čo potrebujete je, aby mačička bola začipovaná.  /Druhou možnosťou je umiestnenie čipu na obojok/ Dávkovač totižto krmivo chráni, ako svoj poklad a otvorí sa len vtedy, ak senzory zaregistrujú tu správnu kombináciu mikročipu. To znamená, že jedlo je pre mačičku chránené, až kým si poň sama nepríde.

Skvelé, nie?

 

Viac o produkte sa dozviete na stránkach výrobcu: sureflap.com

 

Uvažovali by ste o niečom takom pre svojho chlpáčika?

 

 

Podobné príspevky:

U-pet – futuristické prenosné boxy pre zvieratká inšpirované vesmírom

Zaujímavé tipy na (nielen) vianočné darčeky pre mačky

PREDSTAVUJEME: tag4pet Charm mini chytrá známka

Šikovným mačacím labkám odzvonilo – je tu poistka na dvere

Fitness pomôcka pre mačky – mačacie koleso

Predstavujeme: Mechanická toaleta CatGenie

Predstavujeme: Nová toaleta Litter Loo

4 Comments

  1. Využívame aby sme predišli obezite kocúrika 🙂 a máme prehľad o ich stravovaní v aplikácií. Bolo to nevyhnutné, lebo jeden mačúch papá málinko a druhého je papkanie doslova hobby a začalo mu rásť bruško. Chceme sa správať zodpovedne.

    Chris
  2. Ešte od toho istého výrobcu sme kúpili Sureflap Mikrochip Connect mačacie dvierka tiež pripojene cez hub s prehľadnou aplikáciou. Technologický spôsob ako vyriešiť jeden mačací problém. Máme vonku jednu mačičku ktorú sme si krotili 3 roky, pomaly postupne sme si ju získavali. Voči ostatným vonkajším mačkám bola outsider, plachá bitá odháňaná, jedlo jej žiadna nenechala 🙁 Tak sme sa postavili proti prírode, kúpili pre ňu veľkú zateplenú búdu, prerobili a namontovali čipové dvierka. naša divoška si v domčeku nájde vždy niečo pod zub a má aj vlastné teplé miesto na spanie. Jej povaha sa zmenila a už nie je tá posledná, je to pani nášho dvora. :o)

    Chris

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..