V neděli 22. dubna 2012 se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9, Horní Počernice) VÝSTAVA PRO KOČKU – jarní umísťovací výstava opuštěných koček. Vybrat si mňoukajícího spolubydlícího, nebo jenom přispět opuštěným číčám pohlazením či něčím dobrým na zub budete moci od 10 do 17 hodin.

Cílem výstavy je najít nový domov pro co největší počet koček a shromáždit krmení pro ta zvířata (hlavně nechtěná koťata), která se s každým jarem do péče útulků a ochranářských organizací dostanou. Proto je také vstupenkou na výstavu konzerva krmení pro kočky. Vstupenku – konzervu je možné zakoupit na místě.

Na výstavě si budete moci koupit za výhodné ceny chovatelské potřeby (krmivo, stelivo, kočičí toalety, hračky, škrabadla, pamlsky, vitamíny aj.) pro své domácí mazlíčky.

VÝSTAVA PRO KOČKU se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9 – Horní Počernice), která se nachází jednu zastávku autobusem od konečné metra B Černý most. Použít můžete autobus číslo 223, 261, 273, 296, 304 a 353 (zastávka Chvaly).


Uvítáme každého, kdo nám chce s organizací výstavy pomoci, zvláště pak v níže zmíněných oblastech:

Ruční práce

V týdnech před výstavou potřebujeme zručné švadlenky na ušití transportních pytlíků, ve kterých se kočičky budou předávat, a výrobu kočičích drobností na prodej v charitativním obchůdku. Velkou pomocí jsou též dobrovolníci ochotní tisknout a vylepovat propagační plakátky (viz níže).

Práce na místě

V sobotu 21. dubna je potřeba stavět klece, věšet záclonky a v neděli po páté hodině všechno zase sklidit a prostory uklidit. V neděli uvítáme jako pomocníky zkušené kočkomily, kteří budou ochotni odpovídat návštěvníkům na otázky týkající se soužití s kočkou.

Finančně

Do konce března můžete hlasovat pro náš projekt na conasbavi.cz, čímž nám pomůžete sehnat až 15.000 Kč!

Navštívit též můžete naši stránku pro dárce.
Zde můžete pomoci poukázáním libovolně velké částky na účet 190128768/0300 (ČSOB).
Za všechny příspěvky předem děkujeme!

Variabilní symbol 2222 je určený na úhradu pronájmu prostor, spotřeby energií, nafty, telefonů… Ač se to nezdá, každá výstava nás stojí cca 20.000 Kč (přímé náklady).
Variabilní symbol 3333 je určený na úhradu cestovních nákladů, které mají zejména moravské útulky s dopravou koček na výstavu. Cesta tam a zpátky stojí jednu organizaci zhruba 1500 Kč.

Příspěvky lze ve smyslu zákona č. 586/1992 Sb. o daních odečíst z daňového základu.

Materiálně

Opuštěným kočičkám můžete pomoci také tím, že na výstavu přinesete zbytky látek nebo oblečení, ze kterého se dají ušít transportní sáčky či se dá využít místo pelíšků, případně materiál na výrobu hraček do dobročinného kočičího krámku suchý chléb pro hospodářská zvířata prázdné tonerové a inkoustové kazety.

Přivítáme také použité chovatelské potřeby, které vaše kočičky již nepotřebují.

Plagátik a letáčik

Zdroj tu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..