O víkendu 27. a 28. května se bude konat v krásném areálu Muzea betlémů na Karlštejně další umísťovací výstava koček a psů.

Umísťovací výstavy opuštěných koček se pořádájí pravidelně od roku 2013. První výstava se konala 1. a 2. června 2013 a moc kočiček tehdy nový domov nenašlo. Jak roky míjely, lidé si na naše výstavy nacházeli cestu. Každým rokem přicházelo stále více návštěvníků a nový domov nacházelo stále více kočiček. Od jara roku 2016 organizátoři ozvali  na výstavu pozvali také ochranářské spolky, které se zabývají záchranou opuštěných psů. A o nabízené pejsky k adopci byl ze strany návštěvníků velký zájem. Každý rok se  pořádájí výstavy dvě, jarní a podzimní výstavu, a výstavy jsou již vždy otevřené pro opuštěné kočičky i pejsky.

Na výstavě bude zajištěno také občerstvení pro návštěvníky formou volné nabídky pochutin přímo z Karlštejnské pekárny. Bude zajištěno i osvěžení formou balených džusíků. V areálu Muzea betlémů si mohou návštěvníci odpočinout, posedět na venkovních lavičkách, načerpat sil a samozřejmě si s námi popovídat. V klidu si mohou promyslet pořízení čtyřnohého kamaráda.

Součástí výstavy bude i prezentace značkových krmiv.

Vstup je zdarma.

Informace převzataá z: kocky-online.cz

Pro více info zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..