Nejslavnější kočkou zeměkoule je bezesporu Choupette návrháře Karla Lagerfelda. Slavný designér by jí snesl i modré z nebe. Když jsme s ním mluvili naposledy, jeho kočíčí láska sice ještě vlastní letadlo neměla, ale i tato skutečnost může být už dávno minulostí. Vítejte ve světě prominentních koček!

Po podrobném průzkumu jsme dospěli k nevyhnutelnému závěru, že mezi celebritami je záliba v chovu psů versus popularita koček úplně „fifty – fifty“. Těžko říct, který domácí mazlíček se hřeje na momentálním výsluní. Oblíbené celebrity a jejich oblíbené psy vám elle.cz již ukázala, takže nyní přišel čas na kočky. Zjistili jsme, že jich v Hollywoodu, New Yorku i na jiných prominentních adresách žije opravdu spousta.

Pokračování a fotogalerie ZDE

 

Moje poznámky ke galerii:

Více fotek je v galerii jenom ilustračních: Madonna je na focení reklamní kampaně D&G – kočky nikdy neměla a nemá, dokonce je nemá ráda, kočka Kim K. zemřela a je to již pár let, Joseph Gordon Levitt též kočku nemá a fotka je z focení pro magazín OUT, Billy Corgan je na fotce s keramickou kočkou a přitom právě on má dvě černé siamky. 🙂

 

Podobné príspevky:

Freddie Mercury miloval mačky

Mačací tribute zosnulému Davidovi Bowiemu

Seriálový upír milovníkom mačiek

Rob Gronkowski má citlivú mačaciu stránku

Billy Corgan a jeho siamské mačičky tvárami obálky časopisu PAWS CHICAGO

Mačkomilka Taylor Swift navrhla mačkami inšpirované tenisky

Ian Somerhalder je vzorný otec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..