Kocúrici Riško a Miško boli vyhodení z bytu na sídlisko, nebezpečné miesto plné áut, voľne pobehujúcich psov a krutých ľudí. Sú to asi 6-mesační bračekovia, ktorí veľmi trpeli stratou svojho domova, najmä Riško, ktorého hlasný nárek sa nedal prepočuť. Našťastie ich trápenie netrvalo dlho a tak sa nestihlo podpísať na ich zdravotnom stave. Okrem ufúľaných kožúškov a vyhladovaných brušiek boli úplne zdraví.

kocúrikovia

Je to úžasné mačacie duo, ktoré bude isto ozdobou každej domácnosti. Sú takmer rovnakí a predsa je každý z nich iný. Riško je veľké mojkadlo, najradšej by sa nosil na rukách aj celý deň a hlasito priadol, ale keď nemá na blízku svojho človeka, túli sa k Miškovi, ktorý sa o neho láskyplné stará. Miško je samostatnejší, smelší a tiež veľmi prítulný kocúrik. Nemá problém ani s inými mačkami, dokonca si ich prítomnosť veľmi užíva. Rada by som im našla domov v byte alebo vo vnútri domu s bezpečným výbehom u zodpovedných ľudí, ktorí si ich zamilujú pre ich pokojnú povahu a isto aj čarovnú mačaciu krásu.
koc
Najradšej by som ich do nového domova umiestnila spoločne, ak hľadáte zohratú a pohodovú dvojicu, určite budú pre Vás tou správnou voľbou.
koct
UPDATE:
Kocúrikovia sú už adoptovaní, tu je vyjadrenie ich opatrovateľky: „kocúrikov Riška a Miška sme včera večer zaviezli do Nitry do novej rodiny. Budú žiť vo vnútri veľkého trojpodlažného domu v rodine s dvomi miernymi psíkmi a so 6 deťmi vo veku 2-17 rokov. Navyše sa volajú rovnako ako dvaja z chlapcov, všetci z nich boli nadšení a kocúrici si hneď užívali kopec ich pozornosti.Myslím že bude o nich dobre postarané, bola u nich pohodová atmosféra, viac by som si pre nich nemohla želať.“

kocúrikovia
kocúrikovia
kocúrikovia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..