Zuzanka je krásna tigrinka v najlepšom veku. Je to mladá cica, ktorá má ma cca 2,5 – 3 roky. U mňa žije už vyše roka. Odchytená bola na Dlhých dieloch, kde došlo k jej fyzickému napadnutiu človekom hyenou (zranené boli i iné mačky). Mačičky sa zdržiavali pri nejakom stánku a tam sa na nich vyvŕšil nejaký „človek“ až tak, že jej braček mal mnohonásobné poranenia a zo Zuzanky sa stala neprístupná uzavretá mačka.

Trvalo veľmi dlho, kým sa Zuzanka naučila znovu dôverovať človeku. Rada sa nechá hladiť, odpočíva v lone, kde vydrží spinkať i celú hodinu. Miluje hladenie bruška a masáž medzi prštekmi na nôžke. Je veľmi milá a láskavá a takého by mala mať aj svojho nového majiteľa.

Zuzanka

Zuzanka je nádherná tigrovaná mačička. Má veľmi jemnú a hebkú srsť, priam hodvábnu na dotyk. Rada sa nechá vyčesať. 🙂

Zuzanka

Má hlboké zelené oči. Môže žiť sama alebo s iným zvieratkom, pričom by preferovala skôr submisívnejšie typy, ktoré nie sú dominantné a najlepšie kocúrika.
Istý čas nažívala v jednej miestnosti s kocúrikom a mali spolu krásny vzťah. Kocúrika sa však podarilo umiestniť a Zuzanka na svoje šťastie stále čaká. Nenájde ho práve u vás?

Zuzanka

Zuznaka je veterinárne ošetrená, vysterilizovaná, odčervená. Je úplne zdravá a používa bezchybne mačaciu toaletu. Rovnako neničí nábytok, má svoje škrabadielko.

IZuzanka

Zuzanka

UPDATE: Zuzanka už našla svoj domov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..